4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!
4yOurs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

STOP ....BANN????? PENTRU ???

5 participanți

In jos

STOP ....BANN????? PENTRU ??? Empty STOP ....BANN????? PENTRU ???

Mesaj  STOP Sam Mar 26, 2011 8:52 am

In primul rand as vrea sa vb doar cu cei capabili din metin...Adica Owner VeGaS si Cosmy...
Am facut acest post deoarece ma deranjeaza foarte mult cum Axy si STF isi fac treaba de GM in joc..

1. De ce mi sa dat lev 0 fara nici un motiv ? dovada.
2. De ce mereu se leaga de mine fara nici un motiv...cand fac un war cu cei de la albastri? motiv
3. De ce ma acuza de arme/iteme.. mod cand VeGaS a intrat 1 data pe contul meu si a verificat itemele mele si tot pe alea leam folosit si la war. iar gm tot continua sa acuze...de ce ?
4.SUNT SATUL SA VAD CUM AXY SI STF tin cu breslele OldFightClub..Fantasy..Poker in care sunt prieteni/amici etc cu ei...si mereu cand breasla mea castiga trecem printr-o carantina o inspectie..daca nu avem mod aveam hack si mereu trebuie sa aiba ceva de spus....impotriva mea..ma amenintat ca breasla Unforgiven no sa mai fie dupa ce iam batut pe cei de la Old..adica ? ce comportament de gm este asta ?
SI in ultimul daca are dovezi impotriva mea de super mod arme de gm iteme mod..sa faca post...sii daca am dat in el damage 80k 40k sa arate poza cu inventaru deschis cu itemele pe el...scz dar smecherii dinastea nu merg la orcine....astept un raspund de la OWNER.. si daca u dovada poze in care am dat damage de mod sal arate si eu no sa mai zic nimic..DAR daca nu imi vreau lev 101 inapoi....
Astept un raspuns. Multumesc.. Smile
avatar
STOP
User Nou
User Nou

Mesaje : 42
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Roman

Sus In jos

STOP ....BANN????? PENTRU ??? Empty Re: STOP ....BANN????? PENTRU ???

Mesaj  Real Sam Mar 26, 2011 10:10 am

STOP , frate o intrebare am si eu sati spun dar raspundemi sincer , defapt 2.
1) La war imi dadeai 60k cu vartejul si eu full war cum :-s?
2) Ai dat 120k in [VIP]Axy explica si noua cum ?

Daca imi dai raspuns la aceste intrebari sunte PRO unban. Chiar daca nu ai postat unde trebuie !!!

Cat despre lv nu aveai 101 deci Wink ... Aveai 99 sau 100 dar 101 nu deci calmate !
Real
Real
Helper
Helper

Mesaje : 103
Data de inscriere : 24/03/2011

Sus In jos

STOP ....BANN????? PENTRU ??? Empty Re: STOP ....BANN????? PENTRU ???

Mesaj  STOP Sam Mar 26, 2011 10:33 am

Aveam 101 trebuia sa fii atent..chiar azi am facut si eram si in top in fatza lu Crixus...si in plus la war eram de toate clasele si daca erai atent eu mereu aveam langa mine nija....si tu aveai full war eu cu spadone dadeam 30k zici? dar nija de langa mine sau ceilalti de la mine ..damege lor nu se pune ? sau se pune doar al meu...? si Axy la war un sura parca Nestea aveam full sura set cu drago patrunzatoare +8 critical si sura piatra si dadeam tare in el si murea...aveam posedat pe mine care la fel le-am aratat la gm si armele la fel...
Eu am fost tras la raspundere ca sunt lideru la breasla asta....dadeam tare ptr ca ati combinat seturile si daca nu dadeam eu tare dadea nija tare daca nu dadea nija sau saman tare eram eu ala care dadea tare ...si zimi ca nui asa ? samani de la Fantasy ma bateau cand aveam setu war..si cand aveam setu saman numai apucau.....deci scz daca am gresit eu undeva...dar dupa war...pe langa faptu ca gm Stf si Axy mau teleportat langa ei...si Axy sunt sigur ca mia dat lev 0....ma si injurat...si cand sa fac poza mia dat kick.....eu unde am gresit ? de am luat bann...am dat damege de 200k hit normal sau skil dupa skil ? nu daca mai prindeam un critical sa zicem trecea de 100k dar si ala din cand in cand.......eu am luat bann din cauza ca am jucat in echipa ? si zimi ca nui asa ...de parca eram singur war si numai eu eram acolo...sa fim seriosi...tu daca ai alt set pe tine si vine alta clasa la care nu ai rez...ce faci ? iti da damage mare si apoi zici mod sau hack Neutral.....
Am gresit cam pus la bann scz...... Dar chiar vreau unbann pe STOP ca am luat fara motiv , fara poza. fara sa confirmati ca am iteme de gm sau moduri...astept raspuns de la OWNER...Multumesc
avatar
STOP
User Nou
User Nou

Mesaje : 42
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Roman

Sus In jos

STOP ....BANN????? PENTRU ??? Empty Re: STOP ....BANN????? PENTRU ???

Mesaj  VirgilD Sam Mar 26, 2011 3:07 pm

STOP

1.In joc am avut "problemele" noastre Smile cand tu imi faceai breasla modata ect tii fb minte
2.Acelasi lucru mi sa intamplat si mie (uitate la reclamatie)
3.Nu imi lua chestia urmatoare in nume de rau : in war SILENCE vs Unforgiven u nu mureai deloc (cand era in war Vane,Capii,Exemplu,adytzu03 ...e app imposibil ca sa nu mori cand 1 shaman 1 ninja si 2 wariori dau in tine ;-)
4.Eu am avut parte de acelasi tratament in joc din partea la Axy si STF (mie chiar au indraznit sa imi ceara pasu de la cont pt ca am dat 30k critic in BlueMoon cand el a zis ca nu are itemele de war la el si erau pe Pok3mon>celalant char al lui<)
5.Tin minte si acum eram pe spectator si vb pe skype cu cei din breasla....si se plangeau ca cnv le da pe - hp cu 100-400k Smile sau numai ti minte ? este vb de Legion....ninja al tau Smile care apoi ai negat ca este al tau Smile dar pana in acel war cand ai folosit iteme modate pe el chiar tu spuneai ca Legion este contu`l tau (deoarece adytzu03 a vrut sa cumpere daggerele de 75 de la tn Smile )
6.Eu nu vreau sa spun ca ai fi avut iteme modate sau whatever si nici ca Axy si STF nu si-au facut datoria corect (au un still mare de a o face ) chiar astazi am asistat la o cearta intre GM pe GM chat care a sters bradu`l....so...asta da dovada de mare maturitate Smile


VirgilD,
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

STOP ....BANN????? PENTRU ??? Empty Re: STOP ....BANN????? PENTRU ???

Mesaj  STOP Sam Mar 26, 2011 7:29 pm

Man uite eu nu am vrut sa ma cert cu nimeni ci sa ma inteleg bine cu cei din regatul meu....
Nu muream delok zici ? vs SILENCE pai dar nu muream ca nu erau modati aia erati corpi daca nu ma insel si eu rez magie aveam 80% grad.casca,bratara,armura.+ setu de war dar cand a venit Gm la war sau Exemple mai bine si dadea in mine de muream din prima si el nu murea acuma sa fim seriosi cum era ? Neutral se simteau fb bine cand cineva ii ajuta..
Eu sunt sincer si da Legion a fost caracteru meu..eu lam crescut pana la un anumit lev apoi am dat contu la un prieten deal meu..la war nija ala nu purta decat 1 arc de lev mic si pumnale de 30..nici o arma de 75 mod asa cum ai zis tu.....si pe ala cand a luat bann avea iteme mod de ce nu...cand gm se bateau ca nebuni in regat faceau pk si cand ii omorau cineva dropau item,mod..si asa au facut rost multi de moduri credema.....
Si cel mai mult ma deranjeaza ca pana acuma toate topicurile care sau facut aveau poza cu damage in -..si aia aveau de la 200k in sus....si asta ma deranjeaza mi sa dat ban ptr ca am dat 80k vartej in cineva cu spadone..o avea full war dar 2 hand sword avea 20 pe toate itemele ? de aceia am facut cont pe forum sa imi inapoiez caracterul....pentru ca de mult vroiau ei sa -mi daie bann Axy STF de mult ma urmareau si acuma ptr ca am dat 80k sau 40k 30 k in ei sami daie bann..Neutral haideti ma sa fim seriosi....
Si gm astia cu bradu lor auzi....asa se face ? tipi injuri pe chat..."sa moara tot ce am mai scump pe lume de nu ma las de mt2" ai cui vb au fost ? asta e maturitate..in fine nu ma intereseaza asta
Eu vreau sa mi deblocheze GM contu ptr ca nu ai nici o dovada sau ptr simplu fapt ca am dat 80k in el..putea sa-si daie itemel jos si sami faca faza asta doar ptr a lua bann zi si tu ?.....Deci rog serozitate si vreau ca admin sa faca un post ceva in legatura cu asta. Multumesc
avatar
STOP
User Nou
User Nou

Mesaje : 42
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Roman

Sus In jos

STOP ....BANN????? PENTRU ??? Empty Re: STOP ....BANN????? PENTRU ???

Mesaj  Vizitato Sam Mar 26, 2011 7:58 pm

1. Stop in primu rand lvl 0 nu pot sa-ti dau ( nu am aces la comenzi ) iar in rest nus cum sa ti-o zic pur si simplu SPANZURATE Wink saracu mod stf nu a avut gm de 2 zile so dus ip .. deci nu gasesc carei trb aici si lvl din cate stiu eu parca vegas sau pufu lo dat deci..
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

STOP ....BANN????? PENTRU ??? Empty Re: STOP ....BANN????? PENTRU ???

Mesaj  Real Sam Mar 26, 2011 8:08 pm

Virgil sper sa nu se inteleaga gresit . nu tin cu STOP deloc chiar deloc !! Insa faza cu 1 saman 1 ninja 1 sura si 2 warriori pe tn si sa nu mori sincer nu mi se pare ceva iesit din comun ... La war cu Old si pe mine era LlamaRo Crixus si SexyAngel si nu muream akm o sa spun si dc nush daca ati auzit de licori instante (REGENERARE PV 100%) Aveam 48k Hp si toti 3 nu puteau prinde 1 skill in acelasi timp toti 3 odata sau macar 2. Sexy imi dadea si cate 18 19k critic dar degeaba deoarece licoarea imi facea viata full in nici o secunda. Deci chestia cu STOP ca nu murea nu e nimica iesit din comun , are multa rez magie si stiu cum e deoarece si eu am si un saman sau sura pe magie neagra nu prea da dmg cu vraji in mine . Deci samani si sura sai scoatem din calcul ramane Ninja si Warrior.
1)Se putea sa aiba setul de war cu rez magie pe el si nici cei 2 Razboinici nu lu-au nimica cat nici Sura , Saman.
2)Mai ramane Ninja sincer numi imaginez cat putea sa dea in el hai sa zicem 20k cu licorile de 100% regenerare pv putea sa dea si 40k deoarece ceilalti nu dau dmg , si stiu ca STOP are peste 40k Hp deci...
Treaba cu nu murea la 4 rase diferite o puteti scoate din calcul Wink !!
Real
Real
Helper
Helper

Mesaje : 103
Data de inscriere : 24/03/2011

Sus In jos

STOP ....BANN????? PENTRU ??? Empty Re: STOP ....BANN????? PENTRU ???

Mesaj  STOP Sam Mar 26, 2011 10:38 pm

Nustiu Real nu tii cu mine nu vreau nimeni sa-mi tina partea ci vreau sa fiti corecti.....
Ptr simplu fapt ca aveam setu war pe toate itemele 20 spada 20 spadone.si 4000pv inafara de [cercei,scut,casca,arma] iar pe casca 20% rez magie 20 semi om si forte sura15% ultimile 2 10 rez sura si 4000pv ....iar bratara 20% rez magie 20 semi-om 4000 pv la fel ultimile 2 bonusuri 4000 pv si 10% rez sura si am la fel si de saman.....iar posedata aveam 20 spada 20 spadone si 15 pumnale..ultmile 2bonuse 4000pv si fortza war..15%.......eu am fost banat Neutral....la war chiar daca sareau toti pe mine jumate din ei ori nu faceau damage delok ori faceam dar putin...ceea ce ma facea pe mine sa dau red normale iar in caz de venea nija full war bagam 100% pv si eram full deci acuma zicetimi si mie unde am gresit? ca pentru asta am fost banat .sau pentr ce ca a zis axy ca am dat in el 80 k domane fereste Neutral astai motiv de bann nu ? pai in celelalte topicuri am vazut modati ..frumos cu poza cu damage carel aveau si ori aveau peste 400k ori 1kkk si mai mult ..pe cand eu lev 0 fara dovada ca am dat damage de mod si ban..pentru ce ca am full seturi toate clasele ? deci acuma zicetimi voi...
De aceia vreau sa imi deblocheze contu cu STOP ca am fost banat degeaba...Si cu toti stim ca Axy a fost de la albastri si tine cu ei orce ar fi mai ales cu unele bresle de acolo.....nu exista war in care el sa nui zica ceva....dupa cei le bat breslele.....Si ms mult Real ca ai avut timp sa le explici unele chestii pe care ei nu stiu sau se fac ca nu e adevarat.....invidiosi dinastia sunt multi......Apreciez gestul tau Real ms..
Astept un raspuns de la Admini care sunt in masura sa poata debloca contul...si vreau sa stiu si eu motivu ptr care am luat bann cu poza sa vedem toti ce damage faceam eu ...Multumesc
avatar
STOP
User Nou
User Nou

Mesaje : 42
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Roman

Sus In jos

STOP ....BANN????? PENTRU ??? Empty Re: STOP ....BANN????? PENTRU ???

Mesaj  AsaSinC Lun Mar 28, 2011 6:46 am

IL CUNOSC PE STOP AM FOST IN BREASLA LUI SI VA SPUN ADEVARU K STIE SA JOACE,NU E MODAT DAK IA VAZUT SI VEGAS ITEMELE + CA CAREI TREABA DAK IA DAT 40K SAU 80 LU GM OMG EU AM FACUT DUEL CU AXY SI IAM DAT CU SUFLU 45K MEREU II DADEAM CU SUFLU 45 Wink DECI VA ASIGUR K STOP STIE SA JOACE , ARE SETURI PT TOATE,REZ MAGIE...CRED K E CEL MAI BUN DIN METINU ASTA Smile) MOR DE CIUDA TOTI CEILALTI MAI BUNI K II BAT... DATII MANE UNBAN K N-ARE NIK MODAT...PUR SI SIMPLU : STIE SA JOACE Wink
avatar
AsaSinC
User Nou
User Nou

Mesaje : 7
Data de inscriere : 20/03/2011

Sus In jos

STOP ....BANN????? PENTRU ??? Empty Re: STOP ....BANN????? PENTRU ???

Mesaj  Real Lun Mar 28, 2011 6:48 am

A primit unban de la PuFule cineva sa inchida topicul ca se face spam.

Multumesc !
Real
Real
Helper
Helper

Mesaje : 103
Data de inscriere : 24/03/2011

Sus In jos

STOP ....BANN????? PENTRU ??? Empty Re: STOP ....BANN????? PENTRU ???

Mesaj  [VIP]Axy Dum Apr 10, 2011 12:05 am

Real a scris:A primit unban de la PuFule cineva sa inchida topicul ca se face spam.

Multumesc !
Pufu ia dat ban
Unban by axy!
[VIP]Axy
[VIP]Axy
VIP
VIP

Mesaje : 135
Data de inscriere : 09/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Europa

Sus In jos

STOP ....BANN????? PENTRU ??? Empty Re: STOP ....BANN????? PENTRU ???

Mesaj  [VIP]Axy Dum Apr 10, 2011 12:05 am

Sa rezolvat de cv vreme!!



T.C
[VIP]Axy
[VIP]Axy
VIP
VIP

Mesaje : 135
Data de inscriere : 09/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Europa

Sus In jos

STOP ....BANN????? PENTRU ??? Empty Re: STOP ....BANN????? PENTRU ???

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum