4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!
4yOurs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Frate ce aveti cu Axy si cu STF

5 participanți

In jos

Frate ce aveti cu Axy si cu STF Empty Frate ce aveti cu Axy si cu STF

Mesaj  DyZy Lun Mar 28, 2011 5:33 am

Dragi mei sunt Prieten cu ei de cind am incePut sa joc Pe metinu asta si nu leam cerut iteme sau daca leam cerut nu maiu dat nare cum sa fie nimeni Prieten mai bun cu Axy decat mine ca sa stiti Poate are de la PuFuLe itemele alea crezi ca e chiar vina lui asa Pot sa intru si io Pe metin si sa dau la striga ca mia dat Axy iteme daca vreau sai fac rau cine sPune ca fratiori mei au dat iteme sunt ofticosi ca daca ii
Prind cu iteme se oftica si Pun ica e ei ce vrei frate doar nu vreti sa stati voi cu itemele de gm Pe voi si sa bateti Pe orcine nu e chiar corect asa deci SoRRy da nu va mai luati de Fratiori mei fara dovezi lol!
DyZy
DyZy
User Nou
User Nou

Mesaje : 6
Data de inscriere : 21/03/2011

Sus In jos

Frate ce aveti cu Axy si cu STF Empty Re: Frate ce aveti cu Axy si cu STF

Mesaj  VirgilD Lun Mar 28, 2011 6:07 am

Dovezile exista Smile


Iar nu cred in chestia cu "Axy si STF curati" chiar nu cred....sunt multe in jok pe care poate u DyZy nu le sti sincer.


Uite un exemplu simplu: Toti care au batut breasla OldFightClub/Poker au fost verificati pana la ultimu`l item....dar ei? au fost verificati vreodata ...? raspunsu`l este usor NU....cum explici ca , anonimGL rezista la toate cele 4 clase din joc? (testat chiar de unii din cei mai buni 4 pvp din joc),Crixus(or whatever) la fel ca anonimGL.De ce player precum INvader nu este verificat? cand vinde otel cu piatra anti monstri+9 pe el?De ce 1 player care era on pe server 15/24 ore poate chiar mai mult pierde itemele doar pt ca a fost corect in joc?De ce sa nu avem ceva impotriva lui STF cand i se spune o intrebare care nu ii convine raspunde : Intreaba`l pe VeGaS!.De ce toata lumea daca deschide un pic ochii vede de la o distanta de 214124 metri ca Axy/STF ii protejeaza pe unii playeri?.De ce cand dai pm ca unii playeri sunt modati (stiind ca sunt protejati) cei 2 te ignora total?
si lista poate continua....



VirgilD,

VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Frate ce aveti cu Axy si cu STF Empty Re: Frate ce aveti cu Axy si cu STF

Mesaj  STOP Lun Mar 28, 2011 6:20 am

Deci sa te anunt ceva...
1. Poate nu suntem prieteni cu tine...

2. Poate nai vazut bine topicurile facute...impotriva lor..dovezile sunt..poze in mare ..itemele alea nu putea fi din alta parte decat de la ei...ca ei iau de la modati si dau la prieteni de-ai lor asa cum sa zic mai pe scurt TOVARASI dinastia asa ca tine.. cica ...vrei sa zici ca asa zisi fratii tai nu tiau dat nimic in joc nu ? [da bine ce prost ar zice da]
3. De ce mereu gm astia se leaga de alti playeri cand le bat asa zisi prieteni cu iteme modate alea alea....man suntem satuli de atata vrajeala , minciuni....poate unii tac dar alti nu pot continua sa joace in felul asta...din cauza lor
VirgilD " Uite un exemplu simplu: Toti care au batut breasla OldFightClub/Poker au fost verificati pana la ultimu`l item....dar ei? au fost verificati vreodata ...? raspunsu`l este usor NU"...este adevarat la fel a patit si breasla mea dupa waru cu fantasy.cu old si poker .toti membri au fost adusi la un loc la albastri si amenintati ca iau bann..ca nustiu ce....ca au moduri....
Man pnm mea cei asta ? un sfat pentru Axy mai invata sa si pierzi.....
Si VirgilD are dreptate sunt multi jucatori care sunt ajutati de Axy si STF de la albastri si le tine partea sin ruptul capului...
avatar
STOP
User Nou
User Nou

Mesaje : 42
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Roman

Sus In jos

Frate ce aveti cu Axy si cu STF Empty Re: Frate ce aveti cu Axy si cu STF

Mesaj  Real Lun Mar 28, 2011 6:53 am

Man Dyzy suntem colegi de breasla dar ... Man uitate si tu la toate reclamatile care le au.De un timp incoace abuzeaza de gradul lor daca ar face toti GM-ii asa ce s-ar alege de sv? Nimic iti spun eu nimic deci cred ca fara ei ar fi un joc mai linistit cu MULTI MULTI MULTIIII mai putini modatii pe sv !
Real
Real
Helper
Helper

Mesaje : 103
Data de inscriere : 24/03/2011

Sus In jos

Frate ce aveti cu Axy si cu STF Empty Da ma STOP

Mesaj  DyZy Mier Mar 30, 2011 5:02 am

Da sa sti ca poate sami controleze cine vrea contu sa vezi tu ca nam niciun item modat daca nu stiai defapt ma acuzi cumva?Ca te tund la 0.
DyZy
DyZy
User Nou
User Nou

Mesaje : 6
Data de inscriere : 21/03/2011

Sus In jos

Frate ce aveti cu Axy si cu STF Empty Re: Frate ce aveti cu Axy si cu STF

Mesaj  Real Mier Mar 30, 2011 6:47 am

Hai lasane ca nu sti sa citesti am zis ne-ar scapa de MULTI MULTI MULTI modati nu am zis ca tu esti + ca esti slabut... deci modat no chance si cei cu tunsu la 0 ? Esti si tu periculos acuma ?
Real
Real
Helper
Helper

Mesaje : 103
Data de inscriere : 24/03/2011

Sus In jos

Frate ce aveti cu Axy si cu STF Empty Re: Frate ce aveti cu Axy si cu STF

Mesaj  VirgilD Mier Mar 30, 2011 10:15 am

Tuns la 0 mi-a facut ziua chestia aia =)))


Real bro...dak se atinge de tine ma anunti Smile) azi am batut la 1 albastru lvl 95 sau 94 toata ziua pana m-am plictisit =))
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Frate ce aveti cu Axy si cu STF Empty Re: Frate ce aveti cu Axy si cu STF

Mesaj  Real Joi Mar 31, 2011 12:37 am

Lasal ma sa se creada si el smecher , bun ca stie ca noi stim ca nu e ... Razz !
Real
Real
Helper
Helper

Mesaje : 103
Data de inscriere : 24/03/2011

Sus In jos

Frate ce aveti cu Axy si cu STF Empty Re: Frate ce aveti cu Axy si cu STF

Mesaj  [VIP]Axy Sam Apr 09, 2011 11:08 pm

VirgilD a scris:Dovezile exista Smile


Iar nu cred in chestia cu "Axy si STF curati" chiar nu cred....sunt multe in jok pe care poate u DyZy nu le sti sincer.


Uite un exemplu simplu: Toti care au batut breasla OldFightClub/Poker au fost verificati pana la ultimu`l item....dar ei? au fost verificati vreodata ...? raspunsu`l este usor NU....cum explici ca , anonimGL rezista la toate cele 4 clase din joc? (testat chiar de unii din cei mai buni 4 pvp din joc),Crixus(or whatever) la fel ca anonimGL.De ce player precum INvader nu este verificat? cand vinde otel cu piatra anti monstri+9 pe el?De ce 1 player care era on pe server 15/24 ore poate chiar mai mult pierde itemele doar pt ca a fost corect in joc?De ce sa nu avem ceva impotriva lui STF cand i se spune o intrebare care nu ii convine raspunde : Intreaba`l pe VeGaS!.De ce toata lumea daca deschide un pic ochii vede de la o distanta de 214124 metri ca Axy/STF ii protejeaza pe unii playeri?.De ce cand dai pm ca unii playeri sunt modati (stiind ca sunt protejati) cei 2 te ignora total?
si lista poate continua....



VirgilD,


Dragule nam vazut nicio dovada cu mine ,,, sa dau itm!!..adumi o poza cand dau eu itm sau alcv,nu mai fa aberati ca nu are rost...!!
[VIP]Axy
[VIP]Axy
VIP
VIP

Mesaje : 135
Data de inscriere : 09/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Europa

Sus In jos

Frate ce aveti cu Axy si cu STF Empty Re: Frate ce aveti cu Axy si cu STF

Mesaj  [VIP]Axy Sam Apr 09, 2011 11:09 pm

T.C Twisted Evil
[VIP]Axy
[VIP]Axy
VIP
VIP

Mesaje : 135
Data de inscriere : 09/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Europa

Sus In jos

Frate ce aveti cu Axy si cu STF Empty Re: Frate ce aveti cu Axy si cu STF

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum