4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!
4yOurs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

STF|Axy ->Incalcare de regulament!

+5
wKnwKn
xBella
Kaysha<3
kongolinox
VirgilD
9 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! Empty STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  VirgilD Lun Mar 21, 2011 3:15 am

Echipa 4yOurs nu-ti va cere NICIODATA datele de logare (nume, parola). Impartasind aceste date cu altcineva inseamna ca sunteti direct raspunzator in cazul pierderii contului sau a bunurilor aflate in cont.

Face parte din regulament nu?


Rog pe [MOD]STF,[VIP]Axy sa imi transmita si mie dc imi cer contul?si cand am spus ca nu dau contu`l la nimeni (deoarece stiu foarte bine ca owneru`l care tine serverul are acces la toate conturile si poate sa intre sa verifice)
Nu am screen deoarece dupa ce le`am spus ca voi face reclamatie am luat chat block+kick repetat

Rog un OWNER sa priveasca acest topic si sa ia masurile care trebuiesc luate !

(Multumesc [GM]Senshy pt ca mi`a dat forumul!)

Cu respect, VirgilD


Ultima editare efectuata de catre VirgilD in Lun Mar 21, 2011 11:47 am, editata de 1 ori
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  kongolinox Lun Mar 21, 2011 3:25 am

Vegas sau Cosmy o sa aiba grija de ei si o sa ia masurile care trebuie luate Wink Multumim ptr. alertare .
kongolinox
kongolinox
User Nou
User Nou

Mesaje : 19
Data de inscriere : 20/03/2011
Varsta : 29
Localizare : Departe :X

Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  VirgilD Lun Mar 21, 2011 4:56 am

Multumesc pt Reply!

Astept scuzele in jok ale celor 3 !


Cu respect, VirgilD
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  Vizitato Lun Mar 21, 2011 6:55 am

1 nai nicio dovata
2. e imposibil azi eu te-am tras si tiam zis sami dai itm mod si tu mai dat numele si parola sa te verific
3 minti cu nerusinare!!


Ultima editare efectuata de catre [VIP]Axy in Lun Mar 21, 2011 7:22 am, editata de 1 ori
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  VirgilD Lun Mar 21, 2011 7:20 am

Axy pana sa ma tragi sa imi ceri "itemele modate" cu vreo 30 min (pana sa fak topic mai tras dupa ce am fakut topic ) dupa ce STF cu aceasi chestie cu itemele modate DOAR pt ca sunt din SILENCE [MOD]STF mi`a zis acelasi lucru...iam aratat toate itemele set ect. el tot ma ameninta cu ban si imi vorbea de parca eu as avea 7 ani si el 80 si ar fi sefu meu direct Smile apoi mi-a cerut pas sa ma verifice si i`am transmis ce scrie in regulament si chiar iam spus ca daca intra un OWNER ii dau contu`l sa vada dar lui nu ii dau pt ca nu am de ce si nu sunt obligat ! Apoi un GM ma tras in map1 oras centru mi`a dat pm direct "ma , da`mi contu`l " iar apoi surpriza ai dat tu pm si ai zis "da`mi contu`l sau ai ban" si intr`un acces de nervi si de nesimtirea unora ti l`am si dat ca sa terminam odata cu chestia asta ;-)

iar draga Axy : 1- am specifical ca nu am dovada...deoarece am primit kick de pe cont de 4 ori consecutiv Smile
si punctul nr 3(2 e explicat mai sus)-nu am de ce sa mint...nu castig nimic Smile (se scrie "minti" nu "miti" dar se pare ca unele persoane au avut dreptate cand au spus ca te bate romana ...) in + am 5 persoane care stiu si pot confirma ca mi`ati cerut contu`l deoarece am intrebat in guild unde gasesc forum sa fac reclamatie si de ce vreau sa fac Smile apoi am vazut ca [GM]Senshy era on si l`am intrebat pe el.

Nu te supara pe mine Axy...dar invata sa te comporti cu playeri ca nu sunt animale:) Si aici pot confirma anumite persoane pe care "le hartuiesti in joc" 2 playeri prieteni din realitate au plecat de pe server deja...unul dintre ei avea peste 6 000 minute jucate. Ar trebui sa deschizi ochii si mintea pentru ca tu esti [VIP]/[MOD] deoarece trebuie sa ai grija de playeri corecti nu sa ii faci sa plece de pe server Smile

In sfarsit voi da topicu`l la mai multe persoane sa posteze aici despre cum iti faci tu "treaba" si ce vocabular de jargon ai cu playeri Smile

Astept posturile lui PuFule si STF ce`l putin de la PuFule ma astept sa fie un pic mai matur decat Axy si sa zica cum sta treaba Smile

Oricum toti prieteni mei din joc au decis sa paraseasca serverul si am vrut acelasi lucruam ramas...din motivele mele (sunt 1 persoana foarte orgolioasa) dar probabil ca daca o parte din STAF o tine tot asa voi pleca si eu !

Cu respect, VirgilD


Ultima editare efectuata de catre VirgilD in Lun Mar 21, 2011 11:48 am, editata de 1 ori
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  Vizitato Lun Mar 21, 2011 7:25 am

Frate esti copil , ce vrei sa zici === vere tot ce scrie mai sus nu ai dovata vere esti copil PRINT si eu nu mai scot un sunet asa mint si eu ca sunt fiul lui Obama ... tu ma crezi:))

1.Nu ti-am cerut nimik nu am ce face cu contu tau am tot cemi doresc
2.Esti culeam kick si mute ai zis mai sus? fusei acuam 20 min map1 rosi si tu vb cu iubita ta... sa-ti fie rusine
3.DUTE TATA te tine cnv ?


Bft cu respect Axy---


Ultima editare efectuata de catre [VIP]Axy in Lun Mar 21, 2011 7:42 am, editata de 1 ori
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  Vizitato Lun Mar 21, 2011 7:26 am

Si din cate imi dau seama vad ca te simiti na menitionat nimeni nimik de bresla SILENT dar ms de pot...Wink
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  VirgilD Lun Mar 21, 2011 7:37 am

MUTE numai am e adv dar am avut Smile cand am postat
Am specificat de ce nu am Print...
Si nu vreau sa ma plec si sa las treburile nerezolvate Smile
Eu nu am spus ca mi`ai cerut contu`l sa imi iei itemele mele sau cv DAR LAI CERUT
Invata sa scri corect te rog eu ...mi-a luat ceva sa inteleg:)(veri=vrei,cemi=ce imi ,culeam=culmea,fusei=ai fost,acuam=acum)
Nu e vorba de "simt" dar ieri a fost dat in chat BRESLELE SILENCE SI UNFORGIVEN SA VINA LA PESCAR
Poti verifica fiecare membru din SILENCE si ai sa vezi ca toti sunt clean Smile si astazi cand a fost Capii online mi-a spus ca el pleaca de pe server impreuna cu alti 2 prieteni si mi`a spus si motivu`l Smile ca la`ti tratat ca pe un animal (si din pacate aceasi soarta o am si eu ) si altii playeri din guild mi`au spus ca o sa va luati si de mine cum va`ti luat de toti din breasla

Cu respect,VirgilD

VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  Kaysha<3 Lun Mar 21, 2011 8:02 am

E cam nasoala treaba...
Axy si STF umbla dupa itime ca nebunii...
Erau unii in joc care avea itime modate si ei stateau si se uitau la ei gAmMe sau asa ceva si AndreeaBlack parca au venit la red sa ii bata , si Axy si STF stateau si se uitau...
Nu prea imi place ce se intampla dar asta e...
VegaS sper sa iei masuri , nu prea imi comvine ca unii sa isi bata joc de munca unora!

Pot confirma ca a cerut parola lui VirgilD pt ca a spus in guild chat!
Nu am dovezi dar multi stiu asta ...
Si o faza interesanta e ca , Axy si STF s-au certat la un moment dat... Ciudat...
Kaysha<3
Kaysha<3
User Nou
User Nou

Mesaje : 4
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Malibu

Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  VirgilD Lun Mar 21, 2011 8:31 am

Poza despre limbaju`l la GM (on erau Axy,PuFule,STF si zoOm)
STF|Axy ->Incalcare de regulament! 0320183849

VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  xBella Lun Mar 21, 2011 8:46 am

Ce am postat eu unde e ? Upsss s-a sters,nu?
Asa decii reluam.. Axy cum ai tupeu sa minti in halul asta chiar nu a-ti cerut contul lui ? E adevarat nu avem print dar poate confirma intreaga breasla SILENCE ca lucurul acesta e adevarat.. Oare de ce nu s-a putut face print? Pentru ca unul dintre ,,competentii'' nostri GM/MOD/VIP i-au dat kick .. Oare de ce? Pentru ca disperarea de iteme e mare si frica de a pierde postul de VIP respectiv MOD este foarte mare.

Vi se pare normal ca un gm sa scrie pe chat ,,plecati in plm din oaza'' ... ? Mie una nu !

# Axy sa iti aduc aminte ca ai 16 ani?

Si chiar am dreptate va cam bate romana ... In loc sa stati atat timp pe metin ( oricum stati deageaba) mai bine trece-ti pe la scoala:*.

Speram ca VegaS sa ia masuri cat mai curand ca risca sa-si piarda foarte multi playeri datorita incompetentei unora dintre GM ...

# Axy iti aduci aminte cu o zi in urma datorita antipatiei tale si a altor 2 GM fata de breasla SILENCE am fost amenintata ca iau ban pe motivul ca as fi modata? Iar azi 2 modati stateau langa tine fara macar a le ziceva ceva.Tot ce puteai spune era ,,Smile)" sau alte ,,cuvinte'' daca le pot numi asa care in orice caz nu faceau referie la cei 2 jucatori modati.Smile

E un joc trati-l ca atare si respectati jucatorii cat si reguliile jocului! Daca nu sunteti voi in stare sunt sigura ca alti pot face asta !
avatar
xBella
User Nou
User Nou

Mesaje : 4
Data de inscriere : 21/03/2011

Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  wKnwKn Lun Mar 21, 2011 10:08 am

[VIP]Axy a scris:Si din cate imi dau seama vad ca te simiti na menitionat nimeni nimik de bresla SILENT dar ms de pot...Wink

Deci:
1. Te bate romana ... ( Jane inglish no, Ablas romana ? )
2. Mi-ai cerut si mie itemele azi in disperare pe server.
3. Vorbesti ca un ... sa nu zic ce pe server.
4. Nici nu meriti sa fi [VIP]/[MOD] - Cei mai faini admini sunt [GM]Senshy , [Owner]VeGaS , [Owner2]Cosmy
5. Incalci regulamentul si tu si ceilalati GM care va simtiti.

Si acuma sa incepem cu inceputu.

Axy, tu ai mentionat ca nici unu din breasla SILENCE nu comenteaza inafara de VirgilD. Ai venit map 1 la Rosii, eu m-am dat pe liber si omoram razboinicii, aveam setu pus pe mine. Tu incerci sa dai si mi-ai dat numai 1,2,5, MISS.
Repede ai sarit cu gura ca am iteme modate si chestii trestii pana mea. Numa asa turbai pe server Axy: Dami itemele modate sau iti dau Ban. Iti dau ban.
Pentru inceput cand vorbesti cu un player trebuie sa vorbesti civilizat si sa nu turbezi cum ai facut cu mine, la varsta ta de 15-16 ani cati ai (mai mult in orice caz NU) ar trebui sa sti sa vorbesti ca tot omu. Eu nu sunt obligat sa-ti dau tie contul meu pentru ca tie asa ti se scoala putulica din pantaloni. Daca VeGaS imi zice dami contu il dau, dar tie nici sa-mi dai 100 Euro nu ti-l dau. Tu trebuie sa respecti un regulament.

As vrea sa mentionez o propunere pentru VeGaS:
Sa-i scoata [VIP]/[MOD] lu Axy ca ii degeaba pe server, numa se teleporteaza,injura,se crede mare smecher (dar ii vaisamar de capu lui) si in plus ca trateaza playerii ca pe niste gunoaie.
Si eu pot sa-ti dau 20-50-100 Euro cat ii sa-mi dai VIP MOD sau GM si ma doare-n basca de toti.

Dar Axy asta ... nam cuvinte sa spun cat ii de PROST.

Axy...Axy...Axy... vai de capu tau....
avatar
wKnwKn
Helper
Helper

Mesaje : 9
Data de inscriere : 21/03/2011

Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  [GM]Senshy Lun Mar 21, 2011 11:42 pm

[VIP]Axy si [MOD]STF aveti deja un avertisment la 3 aus





aveti prea multe reclamati mai usor si voi si nu dati block_chat pt orcea



[GM]Senshy
avatar
[GM]Senshy
User Nou
User Nou

Mesaje : 2
Data de inscriere : 19/03/2011

Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! Empty Sunt De acord Cu [GM]Shensy

Mesaj  PuFule Mar Mar 22, 2011 12:29 am

Sunt De acord Cu [GM]Shensy sa ca scoata [VIP]Axy [MOD]STF comezile Aveti grija la 3 reclamti Pa!
PuFule
PuFule
User Nou
User Nou

Mesaje : 24
Data de inscriere : 19/03/2011

Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  xBella Mar Mar 22, 2011 12:31 am

Daca toti ar avea tupeul sa zica totul despre cei doi .. Credeti-ma ar avea cu sutele de reclamatii:).
avatar
xBella
User Nou
User Nou

Mesaje : 4
Data de inscriere : 21/03/2011

Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  VirgilD Mar Mar 22, 2011 1:18 am

Ma bucur pt "Cont blocat" ....


EDIT: Poate am deranjat pe cineva facand reclamatie si avand "tupeul" sa spun lucrurilor in fata

EDIT2:O sa ii transmit lui Capii sa posteze si el ~ (eliminand legatura intre mine si el asa cum au auzit ca ar fi motivu`l) si o sa verifice IP si se va demonstra cu nu suntem aceasi persoana
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  Vizitato Mar Mar 22, 2011 2:51 am

copil mik gm care a zis aia pe chat nu sunt eu nu e pufu chestia cu oaza in momentu ala mi so rr ip si nu mai eram gm esti praf..!!
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  xBella Mar Mar 22, 2011 2:54 am

Axy 1 la mana nu a specificat ca ala de a injurat esti tu era doar o dovata a vocabularului unora dintre GM.
2 la mana voi da-ti ban pentru ca nu suportati adevarul .. JALNIC!!!!!

Wink

avatar
xBella
User Nou
User Nou

Mesaje : 4
Data de inscriere : 21/03/2011

Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  Vizitato Mar Mar 22, 2011 2:58 am

esti tu putin cam planton
1. doar vegas da ban!Smile)0
2. deja taci ca te faci drku de ras am zis clar nici nu avem gm atunci!! so dus ip..
3. eu vad mai sus numele meu suneti doar niste player mincinos mi-ar fi drku rusine:))
Lastiva de trb asta ca nus ce aveti cu mine muriti de invidie ca nu fur nici eu nici pufu nici zom nici mod stf deaia muriti voi
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  VirgilD Mar Mar 22, 2011 3:00 am

Sa speram ca se va rezolva cu ban`ul luat pe "degeaba"

Am vb cu Capii in realitate si a spus ca o sa intre pe forum cand o sa aibe timp mai pe seara ...sa se demonstreze si chestia ca VirgilD nu este = cu Capii ....defapt Capii = ArrowStar ;-) si vorbele care mi sau adus la urechi cum , ca am luat ban pe motiv ca sunt Capii se va nega (prin o simpla verificare de IP a contului meu si a contului lui )

Axy tu inca odata demonstrezi singur ce vocabular poti sa ai si cum vorbesti cu playerii !~

Acum numai sunt doar eu mincinios nu? SUNT MAI MULTI MINCINOSI CULMEA (stii cand iti zice unu ca esti prost zici ca minte ala dar cand zice 3-4 persoane...parca te simti nu?)
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  Vizitato Mar Mar 22, 2011 3:08 am

da dragule nu aveam gm in timpu ala deci calm
scrie acolo si numele meu
si-n plus de unde ban ma? vega e singuru care poate da? itm nam cum da sau exp sau nus ce visati voi spre surpriderea voastra nam aces nici eu nici zom nici mod stf
TOT CONTINUI FARA DOVEZI e cum as castiga la loto sami iau premiu fara bilet
Senshy ce dovezi is alea de faci acuzati la adrs mea? Smile) vere lasate aratami poza ca a scris axy chat si eu ma las de mt (apropo nai sa gasesti pt ca nu AVEAM GM )
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  wKnwKn Mar Mar 22, 2011 3:11 am

[VIP]Axy a scris:copil mik gm care a zis aia pe chat nu sunt eu nu e pufu chestia cu oaza in momentu ala mi so rr ip si nu mai eram gm esti praf..!!

Axy ... ti-am mai scris odata... esti vai de capu tau. Ti-a scris si GM Senshy si SGM Pufule. Tu continui sa ne faci pe noi mincinosi. Crezi ca daca ai VIP esti mare smecher ? Pot sa-i dau si eu la vegas 50 Euro imi da VIP si tu dupaia ma pupi undeva. Daca toti de pe server ar avea tupeu sa-ti zica cate ceva ti-ai lua bagaju si ai pleca.
avatar
wKnwKn
Helper
Helper

Mesaje : 9
Data de inscriere : 21/03/2011

Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  VirgilD Mar Mar 22, 2011 3:16 am

Axy e adevarat...nu avem poza cand tucereai/injurai

dar vezi tu esti singur impotriva la mai multe persoane nu numai eu cum ai crezut...

Poate ca e adevarat chestia ca e mult pana deschide unu gura Smile
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  xBella Mar Mar 22, 2011 3:20 am

Draga Axy nu a specificat nimeni ca tu ai fi ala s-a vorbit la modul general ! Dar tu nu stii sa citesti si nici sa scrii!

NU MAI FACE PE TOATA LUMEA COPIL! Ai 16 ani ai uitat?!

Sa murim de ciuda ? Smile)

Nu avem de ce ...Wink

Si dupa cum bine zice si wKn esti singur nu vezi ? NIMENI nu te suporta!

Ia-ti bagajul si pleaca :*

In legatura cu Virgil asteptam sa posteze Capii sa vezi ca aberezi si tu si ,,ceilalti'' .

Si trebuia sa-l bagi pe Senshy ca sa nu te acuze lumea numai pe tine:))? Esti JALNIC.

And P.S.: Stati-ar in gat simpaticule :*
avatar
xBella
User Nou
User Nou

Mesaje : 4
Data de inscriere : 21/03/2011

Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  VirgilD Mar Mar 22, 2011 3:25 am

imi place ce zici Axy...vrei sa pun o conversatie fff intresanta de a ta cu cnv pe skype?

Cum indrugi tu acolo ca dc te`am bagat pe tine si de Senshy nu? sa iti raspund la intrebare: Senshy este pe departe unul dintre cei mai corecti din STAFF si niciodata nu am avut nimic sa ii reprosez spre deosebire de altii...

La chestia cu "Plecati in plm din oaza" nu am specificat cine a zis....dar daca te simti inseaman ca tu Smile)
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum