4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!
4yOurs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

STF|Axy ->Incalcare de regulament!

+5
wKnwKn
xBella
Kaysha<3
kongolinox
VirgilD
9 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! - Pagina 2 Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  wKnwKn Mar Mar 22, 2011 3:29 am

Lasatil ma sa vorbeasca singur ... pana raspunde VeGaS sau Cosmy lasati pe Axy sa vorbeasca intruna ca nimeni nu-l baga in seama Smile)

Hai noroc:))
avatar
wKnwKn
Helper
Helper

Mesaje : 9
Data de inscriere : 21/03/2011

Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! - Pagina 2 Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  Vizitato Mar Mar 22, 2011 3:30 am

scrie sus AXY axy axy axy ce drku ti-o facut axy adu dovada asa nu mai comenta termina drku si mai taci o data nu auzi nu eram GM atunci
CE LEGE DIN LUME FARA DOVADA SE APLICA?
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! - Pagina 2 Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  VirgilD Mar Mar 22, 2011 3:37 am

Sa iti scot si chestia cu fara dovezi din cap :

In marile state din lume sunt foarte multe cazuri de crima in care cadavrul nu se gaseste/si nici arma crimei dar prin faptul unui martor "suspectul" ia aceasi pedeapsa ;-)


Si inca o chestie inante de Axy e STF dar el dc nu comenteaza? am vb cu el in jok cand am deschis topicu`l si am lamurit 1 pic situatia

Cred ca tu te simti cu "musca pe caciula" Smile

Si inka o chestie cand mai tras la tine ti`am aratat sirius si otel cum mi`ai cerut NU TI LE`AM DAT CUM ZICI TU
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! - Pagina 2 Empty BAI FARTILOR DACA AVETI ITEME MODATE SHHHH

Mesaj  STF Mar Mar 22, 2011 5:14 am

BAI FRATILOR LASATINE CU ASTEA FARA PRINT GURITZA MICA DA POSTATI PRINTU SI PE URMA COMENTATI !!!
avatar
STF
Moderator
Moderator

Mesaje : 20
Data de inscriere : 21/03/2011

Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! - Pagina 2 Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  Vizitato Mar Mar 22, 2011 5:15 am

sunt de acord cu STF Twisted Evil Twisted Evil
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! - Pagina 2 Empty uitati aici

Mesaj  STF Mar Mar 22, 2011 6:31 am

ca sa nu imi mai bat capu cu voi va las pe voi sa va descurcati cu modati eu intru dau pe chat pt donati pm si atat
nu mai raspund eu la pm nu mai verific eu modati so faceti voi daca sunteti tari in gura si va convine sa stati cu modati pe sv ....de akm dati pm daca vreau raspund daca nu blochez shoapta nu mai stau eu sa citesc pm-urile sa ma duc la modati sai verific descurcativa intrebati si pe VeGaS cate iteme modate au strans [MOD]STF [VIP]Axy [SGM]PuFule si zo0m si pe urma comentati
avatar
STF
Moderator
Moderator

Mesaje : 20
Data de inscriere : 21/03/2011

Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! - Pagina 2 Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  [GM]Senshy Mar Mar 22, 2011 8:32 am

Axy vad ca deja tiai luat lumea in cap te iei de toti si am primit poze cu dadeai mute aiurea si ii si injurai asa ca taci macar nu mai comenta u
avatar
[GM]Senshy
User Nou
User Nou

Mesaje : 2
Data de inscriere : 19/03/2011

Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! - Pagina 2 Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  [VIP]Axy Sam Apr 09, 2011 11:22 pm

nimik important...nu exista dovezi
Vio spun cu mana pe inima niciodata nu o sa DAU ITM....dc? simplu Pt ca nu am acces nici la nivel nici itm nik stati voi calmi ...


T.C
[VIP]Axy
[VIP]Axy
VIP
VIP

Mesaje : 135
Data de inscriere : 09/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Europa

Sus In jos

STF|Axy ->Incalcare de regulament! - Pagina 2 Empty Re: STF|Axy ->Incalcare de regulament!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum