4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!
4yOurs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

problema:-j

5 participanți

In jos

problema:-j Empty problema:-j

Mesaj  florinutza Lun Apr 25, 2011 9:26 pm

as avea si eu o problema...am castigat un event pe locul 2. eventul avand lov acum 4 zile si nici acum nu am primit nimic ce e asta fratilor nesimtire...(scuzati'mi jignirea la adresa voastra) dezinteres total si cand intreb un gm daca este vreo problema nici nu ma baga in seama...va rog frumos macar aici raspundeti
florinutza
florinutza
User Nou
User Nou

Mesaje : 12
Data de inscriere : 22/04/2011

Sus In jos

problema:-j Empty Re: problema:-j

Mesaj  RinSeN Mar Apr 26, 2011 8:40 pm

Florinutza eventu ala o fost o amagire,in primu rand lu vegas nici nu ii pasa de server! ca nici eu pe locu 1 in afara de o jefuire totala a unui cont si de un BAN nam primit nimic.... serveru asta ii DE RAHAT ,o ajuns ca GM-i sa fure itemele jucatorilor si de ce?ca sa isi construiasca ei caractere bune,daca sar ocupa vegas cu serveru nar fi lag... nar fi GM-i gen Cipilika sau de astia care dupa ce leo scos GM-u sa faca flood la server sau sa arunce iteme pe jos etc...Asta ii un server facut de un pustan de 16 ani care lo facut zicand: WOW O SA AJUNGA CEL MAI BUN SERVER DIN LUME ,mhm cand nici nu isi da silinta sa il intretina,cica :PLATESC HOSTU SI BUCURATE DE ASTA asa mi-o zis intr-o zi.....


P.S: un mic sfat lasate de serveru asta si apucate de United sau GX ca alea is servere unde owneri chiar isi dau silinta sa le ofere jucatorilor un mediu de joc cat mai placut ...
RinSeN
RinSeN
User Nou
User Nou

Mesaje : 34
Data de inscriere : 26/03/2011
Varsta : 29
Localizare : Cluj

Sus In jos

problema:-j Empty Re: problema:-j

Mesaj  florinutza Mier Apr 27, 2011 12:31 am

nu e vorba de asta...ca e destul de bun si chear imi place serverul dar putin interes...in fine sper ca pana la sfarsit de saptamana sa le obtin si daca tot e asa...o mica diferenta in plus sau un avantaj nu ar strica:-j
florinutza
florinutza
User Nou
User Nou

Mesaje : 12
Data de inscriere : 22/04/2011

Sus In jos

problema:-j Empty Re: problema:-j

Mesaj  Penelope Mier Apr 27, 2011 12:39 am

Nu cred ca Vegas a stiut de acest event de la inceput Arrow Arrow parerea mea !
Cat despre GM...este adevarat ca uni nu iti dau atentia dorita , insa...sa nu uitam ca noi suntem 300-500 si ei sunt 2-5 !
Penelope
Penelope
User Nou
User Nou

Mesaje : 24
Data de inscriere : 22/04/2011
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

problema:-j Empty Re: problema:-j

Mesaj  RinSeN Mier Apr 27, 2011 1:07 am

Penelope,Vegas a stiut de acest event chiar inainte sa inceapa ... am vorbit cu el pe skype in dimineata zilei cu eventu si o spus asa: o sa intru mai tarziu sa le dau premiile... ,aham vad cum o intrat deja de 3 zile nimeni nu stie nimic de el ... cum vam spus NU IL INTERESEAZA!
RinSeN
RinSeN
User Nou
User Nou

Mesaje : 34
Data de inscriere : 26/03/2011
Varsta : 29
Localizare : Cluj

Sus In jos

problema:-j Empty Re: problema:-j

Mesaj  Aysha<3 Vin Apr 29, 2011 5:40 am

Sper sa rezolvati problema!
avatar
Aysha<3
Helper
Helper

Mesaje : 144
Data de inscriere : 01/04/2011
Varsta : 37
Localizare : Oregon

Sus In jos

problema:-j Empty Re: problema:-j

Mesaj  [VIP]Axy Vin Apr 29, 2011 6:01 am

are vegas niste probleme , ma rugat atunci pe moment sa dau rinatele etc dar nam vrut sa le iau la mene sa nu ziceti ca le dau de capu meu..!
[VIP]Axy
[VIP]Axy
VIP
VIP

Mesaje : 135
Data de inscriere : 09/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Europa

Sus In jos

problema:-j Empty Re: problema:-j

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum