4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!
4yOurs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

( Problema ) ..........

4 participanți

In jos

 ( Problema ) .......... Empty ( Problema ) ..........

Mesaj  ShAw Sam Apr 09, 2011 8:56 am

ZeroCool ai primit desing de 2 zile si nu ai facut nimic folositor la forum ,vad ca esti un mincinos ordinar care te tii numai de prosti ..... tu ce vrei sa ajungi ? mam uitat la vechile tale topicuri vad ca tot cauti sa-ti atingi scopul de a fi ( VIP , MOD , GM ) pe srv ........ .
ShAw
ShAw
Moderator
Moderator

Mesaje : 182
Data de inscriere : 25/03/2011
Varsta : 28
Localizare : Barlad

Sus In jos

 ( Problema ) .......... Empty Re: ( Problema ) ..........

Mesaj  ZeroCool Sam Apr 09, 2011 9:23 pm

am sa ma fac ca nu am vazut ce ai scris mai sus.....dar nu e asa de usor sa faci bannere si multe chestii pt forum....ca asa cum faci u dai un raspuns, ai ajutat pe nush cn cu cv si gta ti-ai facut meseria de helper....vad ca stii doar sa comentezi aiurea...dar ma rog eu ma chinui sa fac cv pe forum....dar u cf inafara de a critica pe cei din jur....si chiar vrei sa iti zic cate topicuri nu au rspuns....de la tn....ii special ca helper sa implicat foarte mult VirgiD.....nu mai imi dau cu parerea ca te fac de ras...... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ZeroCool
ZeroCool
Designer
Designer

Mesaje : 152
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : In spatele tau!

Sus In jos

 ( Problema ) .......... Empty Re: ( Problema ) ..........

Mesaj  BasKet Sam Apr 09, 2011 9:55 pm

ZeroCool a scris:am sa ma fac ca nu am vazut ce ai scris mai sus.....dar nu e asa de usor sa faci bannere si multe chestii pt forum....ca asa cum faci u dai un raspuns, ai ajutat pe nush cn cu cv si gta ti-ai facut meseria de helper....vad ca stii doar sa comentezi aiurea...dar ma rog eu ma chinui sa fac cv pe forum....dar u cf inafara de a critica pe cei din jur....si chiar vrei sa iti zic cate topicuri nu au rspuns....de la tn....ii special ca helper sa implicat foarte mult VirgiD.....nu mai imi dau cu parerea ca te fac de ras...... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Iti dau putina dreptate , dar si lu ShAw, acum am pregatit si eu inca 2-3 bannere dar nu le postez pana nu le termin, cu PhotoShop nu e asa simplu de lucrat ca cu PhotoScape ...
BasKet
BasKet
User Nou
User Nou

Mesaje : 369
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 27
Localizare : bucharestu sau in Varna cateodata

Sus In jos

 ( Problema ) .......... Empty Re: ( Problema ) ..........

Mesaj  ZeroCool Sam Apr 09, 2011 10:01 pm

pe mine ma deranjeaza faptul ca ShAw doar comenteaza...il loc sa faca si el ceva in plus, pe langa faptul ca trebuie sa ajute ceilati membri....sa mai faca ceva....
ZeroCool
ZeroCool
Designer
Designer

Mesaje : 152
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : In spatele tau!

Sus In jos

 ( Problema ) .......... Empty Re: ( Problema ) ..........

Mesaj  [VIP]Axy Sam Apr 09, 2011 10:51 pm

Subiect fara importanta!

T.C
[VIP]Axy
[VIP]Axy
VIP
VIP

Mesaje : 135
Data de inscriere : 09/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Europa

Sus In jos

 ( Problema ) .......... Empty Re: ( Problema ) ..........

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum