4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!
4yOurs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cerere Ban!

+3
BasKet
STOP
VirgilD
7 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Cerere Ban! - Pagina 2 Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  VirgilD Joi Apr 07, 2011 6:06 am

STOP a scris:Nustiu dar poate nai vazut bine ce am scris mai sus....Exemple din cate stiu eu a fost la Just4Love....si despre el am zis ...si am mentionat mai sus faptul ca am spus......sau strigat e tot una....nam zis ca eu niciodata nam strigat......fi mai atent/a.....Smile....citeste bine....normal ca daca am avea toti seturi normale....atuncea ar depinde si de ce rasa e i cum stie sa joace...dar eu cand am set si altu vine cu mod sa zicem normale..20 spada 20 spadone si patrunzatoare + str + pv si altele....ca exemple iteme dinastea avea...ca am vazut....si lama cu semi om 110% con 900 patrunzatoare 70 si pietre anti war+9....stiu ...ca am vrut sa donez ptr arma aia si am vazut.....deci e una cand ai un set normal si altu cand ai set + bonuse mai multe.....si atuncea se vede diferenta in pvp si dueluri..
Ma omule sunt saturat pana peste cap de chestile pe care le vad in jok despre mine spuse de tine pe la spate...haide sa iti spun diferenta intre noi 2

TU: nu vezi diferenta intre jok si realitate.Te trezesti dimineatza cu gandu`l "ce tramvai voi lua azi" .Probabil ai 2 prieteni maxim in rly si te plangi la toti cat de nasoala e viata ta .
EU: vad diferenta dintre rly si joc Smile.Ma trezesc dimineatza fara gandu`l unde si ce voi face...doar daca vreau ma duc si daca o fac ...conduc un Volvo S60 nu merg cu tramvai;-).Am o viata traita la maxim in realitate stand singur in apartament cu 3 camere imi "permit" singur sa fak petreceri si ect cand vreau

Mesaj catre tine stop: GET A FUCKING LIFE YOU DON`T HAVE ONE!
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Cerere Ban! - Pagina 2 Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  STOP Vin Apr 08, 2011 4:07 am

=)) Cine tia zis ca merg cu tranvaiu? Smile))))))....eu nus copil ca tine sa ma laud...ca vai conduc uite ce masina ...eu mam laudat la tine ca am si eu masina si permis? Smile) dute ma de aici....copil ce esti.....


Am o viata frumoasa ...si cu multe peripetii...fata de tine....care sta tot timpu pe mes Smile)) is mes

cateva cuvinte.......Ma tas pe tine....veziti de viata ta ca eu nu mam bagat in a ta... Smile)..si nu mi-am dat fitze ca tine...aici se vede diferenta.....mai ai de invatat......tiau murit laudatori ? si ai inceput sa o faci singur..bun bun///tineo tot asa ....copil patetic ce esti si ofticos...si noob....etc veziti de viata ta...de 2 bani ....intretinuta de parinti si bucurate la fiecare alocatie care iti vine in fiecare luna...Smile)) ca un copil la o acadica.....cya
avatar
STOP
User Nou
User Nou

Mesaje : 42
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Roman

Sus In jos

Cerere Ban! - Pagina 2 Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  Aysha<3 Sam Apr 09, 2011 5:34 am

STOP , bine ca el are cu ce se lauda , fata de tine care sti numai sa critici sa sa faci pe marele ... marele sa nu zic.
Daca esti asa cum esti macar fi mai respectos si dai dovada ca esti mai maturi ca si noi ca doar tu ai zis ca esti mai mare ca si noi.
Nu stiu cati oamnei te respecta in joc pe tine si cati il respecta pe Virgil asa ca nu merita sa-l faci in toate felurile Neutral
Daca tu vrei sa te iei la harta cu toti , problema ta! , dar macar da-ne pace...
avatar
Aysha<3
Helper
Helper

Mesaje : 144
Data de inscriere : 01/04/2011
Varsta : 37
Localizare : Oregon

Sus In jos

Cerere Ban! - Pagina 2 Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  ShAw Sam Apr 09, 2011 7:43 am

Lucrurile devin prea nasoale ...............vad ca voua va place sa va certati pe niste subiecte de rahat .............rog pe cosmy sa dea T.C.
ShAw
ShAw
Moderator
Moderator

Mesaje : 182
Data de inscriere : 25/03/2011
Varsta : 28
Localizare : Barlad

Sus In jos

Cerere Ban! - Pagina 2 Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  [VIP]Axy Dum Apr 10, 2011 12:11 am

Roagal pe axy de acuma:))



T.C
[VIP]Axy
[VIP]Axy
VIP
VIP

Mesaje : 135
Data de inscriere : 09/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Europa

Sus In jos

Cerere Ban! - Pagina 2 Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum