4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!
4yOurs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cerere Ban!

+3
BasKet
STOP
VirgilD
7 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Cerere Ban! Empty Cerere Ban!

Mesaj  VirgilD Lun Apr 04, 2011 4:03 am


Imaginea spune tot Smile uitativa ce - hp


Nume: Bufferita
Motiv: Item modat:)
Dovada: https://2img.net/r/ihimizer/i/modat3.jpg/


Have fun....other a ex Unforgiven member pwned Smile
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Cerere Ban! Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  STOP Lun Apr 04, 2011 4:06 am

Pentru asta nu se da bann macar de erai baiat destept si inchideai inventaru...cica la tine aveai set de saman pe tine si se vede clar ca e setu war si scut Smile)...si daca nu ai rez magie normal ca a dat 100k magul asta nu inseamna mod.....asa ca...numai incerca dinastea ca nu's moduri astea...noobule
avatar
STOP
User Nou
User Nou

Mesaje : 42
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Roman

Sus In jos

Cerere Ban! Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  STOP Lun Apr 04, 2011 4:11 am

Aaaa si apropo....nu ai nici un set pe tine...esti pvm imi dau seama de la int pe care o ai....bun bun...mai incearca.....altceva ?
avatar
STOP
User Nou
User Nou

Mesaje : 42
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Roman

Sus In jos

Cerere Ban! Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  BasKet Lun Apr 04, 2011 4:44 am

nu prea pare modata daca tu in pm zici : '' nu aveam full shaman pe mine'' deci cu set pvm e cam logic sa dea atat dmg
BasKet
BasKet
User Nou
User Nou

Mesaje : 369
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 27
Localizare : bucharestu sau in Varna cateodata

Sus In jos

Cerere Ban! Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  VirgilD Lun Apr 04, 2011 4:50 am

BasKet a scris:nu prea pare modata daca tu in pm zici : '' nu aveam full shaman pe mine'' deci cu set pvm e cam logic sa dea atat dmg
faptul ca nu am scut de shaman nu spune nimik Smile in rest aveam shaman pe mine ...

si uitativa mai bine este 1.049.527 pt cei care sunt chiar orbi:)
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Cerere Ban! Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  Aysha<3 Lun Apr 04, 2011 5:12 am

Adica voi vreti sa spuneti ca nu e modata , cand da peste 100k?
StiL e 95 si ea are lvl mai mic , USE YOU BRAIN, WTF!!!
Si STOP tu nici nu meritai UnBan , mai ales ca tu mi-ai dat 87k , Dmg-ul asta nimeni nu mi-a prins , maxim a fost 39k de la un sura in rest...
Oricum pro ban la Bufferita.
avatar
Aysha<3
Helper
Helper

Mesaje : 144
Data de inscriere : 01/04/2011
Varsta : 37
Localizare : Oregon

Sus In jos

Cerere Ban! Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  VirgilD Lun Apr 04, 2011 5:24 am

Aysha<3 a scris:Adica voi vreti sa spuneti ca nu e modata , cand da peste 100k?
StiL e 95 si ea are lvl mai mic , USE YOU BRAIN, WTF!!!
Si STOP tu nici nu meritai UnBan , mai ales ca tu mi-ai dat 87k , Dmg-ul asta nimeni nu mi-a prins , maxim a fost 39k de la un sura in rest...
Oricum pro ban la Bufferita.
thx hun <3

+ dmg NU ESTE DE 100KK daca treceati pe la scoata invatati sa inumarati -.-"
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Cerere Ban! Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  VirgilD Lun Apr 04, 2011 5:25 am

STOP a scris:Pentru asta nu se da bann macar de erai baiat destept si inchideai inventaru...cica la tine aveai set de saman pe tine si se vede clar ca e setu war si scut Smile)...si daca nu ai rez magie normal ca a dat 100k magul asta nu inseamna mod.....asa ca...numai incerca dinastea ca nu's moduri astea...noobule
cred ca noob esti tu Smile)

unde dreaq vezi tu 100k dmg?
NagySura de la tn din guild nu imi da dmg cu magic Smile
SwJr imi da fff putin in jur la 1-3k (nam scut pe sura)
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Cerere Ban! Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  STOP Lun Apr 04, 2011 5:40 am

Hahaha ha ti-ai adus prieteni sa posteze man?..stii ce nam chef de cearta aici.nus copil ca voi si numi pun mintea ...poate tu ai lipsit cam mult la ora de mate ca in loc de numarat la tine inumerat ..mda cum zici tu imnumera tu in continuare ce vrei..si samanca asta care tot se plange ti-am mai zis. suntet copii sub 13 ani care nu stiti sa jucati si sunteti cu gura mare pe forum doar atat in rest praf...si unban nu am luat cas modat ci ca stiu sa jok si gm au verificat toate itemele ...oare cand o sa va invatati sa numai zici mod ? cred ca niciodata...pai va zic eu cand.. cand o sa stiti sa jucati si sa faceti seturi...si 100k nu inseamna mod ..mod inseamnca ce trece mai sus de 200k...Wink..
si VrigiL nu ma invata sa joc....uite la int esti iteme Pvm si conteaza si scutu dacai stii sa joci 20% inseamna mult Wink
Cya
avatar
STOP
User Nou
User Nou

Mesaje : 42
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Roman

Sus In jos

Cerere Ban! Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  VirgilD Lun Apr 04, 2011 5:42 am

STOP a scris:Hahaha ha ti-ai adus prieteni sa posteze man?..stii ce nam chef de cearta aici.nus copil ca voi si numi pun mintea ...poate tu ai lipsit cam mult la ora de mate ca in loc de numarat la tine inumerat ..mda cum zici tu imnumera tu in continuare ce vrei..si samanca asta care tot se plange ti-am mai zis. suntet copii sub 13 ani care nu stiti sa jucati si sunteti cu gura mare pe forum doar atat in rest praf...si unban nu am luat cas modat ci ca stiu sa jok si gm au verificat toate itemele ...oare cand o sa va invatati sa numai zici mod ? cred ca niciodata...pai va zic eu cand.. cand o sa stiti sa jucati si sa faceti seturi...si 100k nu inseamna mod ..mod inseamnca ce trece mai sus de 200k...Wink..
si VrigiL nu ma invata sa joc....uite la int esti iteme Pvm si conteaza si scutu dacai stii sa joci 20% inseamna mult Wink
Cya
akm chiar ma faci sa iti zik in fata ESTI PROST RAU
uitate dreaq la hp ca e -1 milion si cv nu 100k sau esti chior?
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Cerere Ban! Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  BasKet Lun Apr 04, 2011 6:25 am

deci credeam ca astea sunt cunoscute :
1k= 1000
1kk = 1.000.000
1kkk=1.000.000.000
BasKet
BasKet
User Nou
User Nou

Mesaje : 369
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 27
Localizare : bucharestu sau in Varna cateodata

Sus In jos

Cerere Ban! Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  STOP Lun Apr 04, 2011 6:33 am

Mda cum zici tu....esti mai prost decat credeam.....dar te las in banca ta...zi ce vrei..e tot una.
avatar
STOP
User Nou
User Nou

Mesaje : 42
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Roman

Sus In jos

Cerere Ban! Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  VirgilD Lun Apr 04, 2011 6:41 am

BasKet a scris:deci credeam ca astea sunt cunoscute :
1k= 1000
1kk = 1.000.000
1kkk=1.000.000.000
si spune-mi si mie 100k= 100.000 este = cu 1.000.000?

si te rog inca cv posteaza cat este hp pe - in poza Smile sa se inteleaga ca nu este -100k ci - 1kk Smile

si o sa rezulte hp - : -> 1.049.527 AICI ESTE 100K STOP? cat iti mai aperi membri? cat mai dormi in propria prostie ca guildu`l tau este curat?
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Cerere Ban! Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  STOP Lun Apr 04, 2011 8:50 am

Pentru cunostintele tale..nu mai am breasla.. Smile....si tot membri care au fost la mine in breasla leam luat apararea pentru ca eu sunt lideru lor si trebuie sai sustin.......eu nam de unde sa stiu toti care au mod care au set...intelegi tu ?..eu imi fac datoria de lider....si tin cu ei....tu faci poze pe unde apuci si aici si acolo....fi sigur ca un gen de postari as putea sa fac si eu...Wink....in fine nu conteaza......fiecare cu ale lui..l..
avatar
STOP
User Nou
User Nou

Mesaje : 42
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Roman

Sus In jos

Cerere Ban! Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  BasKet Lun Apr 04, 2011 8:58 am

VirgilD a scris:
BasKet a scris:deci credeam ca astea sunt cunoscute :
1k= 1000
1kk = 1.000.000
1kkk=1.000.000.000
si spune-mi si mie 100k= 100.000 este = cu 1.000.000?

si te rog inca cv posteaza cat este hp pe - in poza Smile sa se inteleaga ca nu este -100k ci - 1kk Smile

si o sa rezulte hp - : -> 1.049.527 AICI ESTE 100K STOP? cat iti mai aperi membri? cat mai dormi in propria prostie ca guildu`l tau este curat?
m-am incurcat si io ce vrei oricum Smile)
BasKet
BasKet
User Nou
User Nou

Mesaje : 369
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 27
Localizare : bucharestu sau in Varna cateodata

Sus In jos

Cerere Ban! Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  Aysha<3 Lun Apr 04, 2011 9:09 am

STOP tu nu esti liderul lor esti lider la fostul tau guild , acu la nimic Smile
Deci te rog exprimate corect , asa si sa-ti zic.
Daca vrei sa fi atre fi tare cu itimele cu care umbli nu seturi si rahaturi...
Ma rog tu fa ce vrei cum iti taie capul , pe mine nu ma intereseaza.
pe scurt , suntem in Romania:)
avatar
Aysha<3
Helper
Helper

Mesaje : 144
Data de inscriere : 01/04/2011
Varsta : 37
Localizare : Oregon

Sus In jos

Cerere Ban! Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  STOP Lun Apr 04, 2011 9:36 am

Daca nu te intereseaza tineti gura si nu posta...si sunt lider si voi fi....deacuma daca am dat dizolve asta numai inseamna ca nu am membri eu ii am si asteapta breasla sa le dau....si stfu fiecare joaca cum vrea...daca tu nu stii sa faci seturi problema ta baby...poartate frumos cu baieti dinastia care stiu sa faca si au si poate inveti si tu de la ei...pana atuncea ai sa mori si sa strigi ca sunt modati...ca asa fac coppii sub 13 ani sau ca tine.... :* Pwnz
avatar
STOP
User Nou
User Nou

Mesaje : 42
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Roman

Sus In jos

Cerere Ban! Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  VirgilD Lun Apr 04, 2011 10:02 am

STOP a scris:Daca nu te intereseaza tineti gura si nu posta...si sunt lider si voi fi....deacuma daca am dat dizolve asta numai inseamna ca nu am membri eu ii am si asteapta breasla sa le dau....si stfu fiecare joaca cum vrea...daca tu nu stii sa faci seturi problema ta baby...poartate frumos cu baieti dinastia care stiu sa faca si au si poate inveti si tu de la ei...pana atuncea ai sa mori si sa strigi ca sunt modati...ca asa fac coppii sub 13 ani sau ca tine.... :* Pwnz
STOP...13 ani? LOL macar dak ai cunoaste-o un pic ...10% din cate o cunosc eo sau restu membrilor LETHAL si ai realiza ca te depaseste cu mult Smile

Pwnz?XD Pwnz ai luat tu in jok cand te-am batut si dp sura Smile(pt capu tau sec nu aveam eq dp VirgilD) si ai inceput sa tipi ca idiotu ca is modat...doar pt ca aveam set full ShAwJr imi stie eq...mult timp ne-am ajutat cu sfaturi reciproc

btw faptu`l ca tipi ca iti dau dmg cu sabia si cu skill nu ...ahhh am uitat sa precizez pe otravita am 40%+ medie si patrunzatoare(asta e chestia cu care te bat)

Ar trebuii sa inveti sa iti faci tu eq ca warior body...si sa te lasi de dat sfaturi ;-)
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Cerere Ban! Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  STOP Lun Apr 04, 2011 10:15 am

Mda asta zici tu mey desteptule.....dar de cand si pana cand santa are Medie....? daca nu e mod..tu aveai santa....si set ca set dar cum pe Shaw lam batut in duel si la fel si are full set si e jucator foarte bun si el si iam dat si poison...stii ce? mod ca tine am mai vazut....am full set sura si nu faceam delok damage in tine din an in pasti...hai ma lasi ca 100% ai iteme mod...si daca nu aveai cand tiam zis sa arati setu ai fugit repede banca sa iei iteme....mai ai tupeu sa deschizi gura....esti cel mai noob din regatu rosu...si fara respect,,,,asa ca mai ai de invatat fara mod esti NOOB....Wink .I.
avatar
STOP
User Nou
User Nou

Mesaje : 42
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Roman

Sus In jos

Cerere Ban! Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  VirgilD Lun Apr 04, 2011 10:31 am

STOP a scris:Mda asta zici tu mey desteptule.....dar de cand si pana cand santa are Medie....? daca nu e mod..tu aveai santa....si set ca set dar cum pe Shaw lam batut in duel si la fel si are full set si e jucator foarte bun si el si iam dat si poison...stii ce? mod ca tine am mai vazut....am full set sura si nu faceam delok damage in tine din an in pasti...hai ma lasi ca 100% ai iteme mod...si daca nu aveai cand tiam zis sa arati setu ai fugit repede banca sa iei iteme....mai ai tupeu sa deschizi gura....esti cel mai noob din regatu rosu...si fara respect,,,,asa ca mai ai de invatat fara mod esti NOOB....Wink .I.
defapt idiotule....eu placat in v4 cu Vane sa ii arat spotu`l de lvl up si sa ma fak 96 o.Oin +u mi-ai zis sa iti arat eq cand aruncam iteme pe jos(arme de 65 =)) ) ca sa am loc in inv pt pots +cape o.O si sa imi iau inele de exp din banca

ShAw te bate fara drept de apel dak se face body Smile

si sfanta are 20%hh 30 int 15 tarie 10% critic rez war +int pietre+9 ShAw poate sa confirme Smile

Si docamdata mi-a vazut ShAw eq si e app perfect Smile dar ce sti tu...ce inseamna sa bonusezi cate 3-5 ore pe 1 item Smile
Si btw docamdata "NOOB" asta te-a batut dp charuri diferite ,a creeat 1 guilda mult m-ai solida ca a ta(am primit pm de la fostii tai membri dak ii bag in LETHAL iar raspunsu`l=NU),respectu`l de la tine...nu am nevoie si nu o sa am nevoie in vecii pt mine tu esti doar 1 copil care nu stie sa piarda si atat .Acuzi pe altii ca au 13-15 ani pfff pt fapt divers am o medie de varsta in guild care e in jur de 17-18 ani Smile.Faptu`l ca tu nu vezi in map1 full membri LETHAL este din cauza ca acei playeri farmeaza/fak lvl sau bonuseaza(map2).

Cat despre tine....un lider e adv ca trb sa isi protejeze membri Smile dar nu prin prostie Smile uitate la primu tau post aici....si uitate la primu`l meu post la |MaRgArEtA| si o sa vezi o MARE diferenta , un lider adevarat trebuie sa isi respecte playeri (tu cand am pus screen cu XxXxXxXxXx iai dat kick din guild=)) ) sa fie respectat de prietenii din guild si din afara lui , sa stie sa fie fair-play (ceea pe tine doar denumirea te depaseste cu mult), sa stie sa piarda iar atunci cand o face sa revina si mai puternic(thx sW ..de la tn am invatat asta) si multe altele.

Tu ma urasti pe mine STOP doar dintr-un singur motiv ... cand s-a desfiintat Just4Yours al 2 lea nume pe care ti la zis sW sa il bagi in breasla la tine am fost eu ....iar eu am zis frumos ca nu pot intra in guild Unforgiven niciodata Smile.Si un alt motiv este clar....eu cum am o naturalete de player pvp pe orice server (ma poti cauta pe UK sau poti intreba de mine oricand si la orice ora VergilD aka BloodyMind iti sta la dispozitie) si o sa vezi ca nu ai de a face cu un copil de 15 ani cum esti tu Smile

Cand guildu`l tau va fi "reconstruit" va astept la war again ;-)

P.S: Dedicatie ---> https://www.youtube.com/watch?v=qwe9XjGvvAE&feature=feedlik

Noapte Buna ;*
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Cerere Ban! Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  Real Mar Apr 05, 2011 12:49 am

Aysha am dat intr-un war de lv 98 de la galbeni cu set de ninja pe el (eu sunt sura) 163k --> 163.000 clar modat nu =))? In primu rand da Bufferita la - 1.000.000 e clar ca e mod ca nai cum . Dar la -100k sau si -150k poate sa nu fie mod Smile) Sau oi fi eu modat si nu stiu :-s pnm poate imi iau acum ban ca am dat 163k Smile)) !
Real
Real
Helper
Helper

Mesaje : 103
Data de inscriere : 24/03/2011

Sus In jos

Cerere Ban! Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  Aysha<3 Mier Apr 06, 2011 1:43 am

STOP eu nu cred ca tu esti liderul lor=))Surprised
Adica tu le spui ce sa faca ca daca nu clown
Biine poate tu te consideri , dar tu esti lider la guild nu liderul lor:)
Deci mare grija:))
avatar
Aysha<3
Helper
Helper

Mesaje : 144
Data de inscriere : 01/04/2011
Varsta : 37
Localizare : Oregon

Sus In jos

Cerere Ban! Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  STOP Mier Apr 06, 2011 1:45 am

Pe XxxxX nija de care zici tu nici macar nu lam bagat eu in breasla si nici nu lam dat afara habar nu aveam de el...prima data cand il vad e in poza..care ai puso tu....vb gura fara tine...si ti-am mai zis te crezi prea mare si tare....cai bati ca dregi mai bine ai tace din gura....ptr mine srv asta a trecut mam distrat asta e ...ptr mine e doar un jok nui cine stie ce...si despre pierdut....fatza de alti atunci cand pierdeam cu breasla nu tipam gura mare gm STOP are mod ...ca apoi sa vina toti 3 gm sa ma iei la tura sa arat itemele...nu era war in care sa nu fiu solicitat de vreun gm...sami vada itemele...si leam aratat iar apoi singurul lucru care ziceau la urma...okey multumesc....scz deranjul....si cam atata.....e o diferenta mare..ca eu cand pierdeam nu ma apucam sa strig mama mod mod mod...doar de 2 ori am strigat cand era Exemple in Just4Love si a venit full mod de imi omora toti membri dintr-un skill si cu waru ala...ultimul meci....in rest nu cred cam strigat.....eu nam nici 15 nici 17 ani....si nici sub ...crezi ce vrei....numi pasa si poti sa vb cat vrei..asa ai facut mereu....cum tiam mai spus...tu arati itemele doar la prieteni tai ...dar cand tiam zis sa le arati ai fugit..puteai sa arati asa cum faceam eu...sami demonstrezi ca esti bun...si aratai pe lok nu sa ma iei pe mine cu vrajeli ca nustiu ce....din partea mea...distractie placuta dar fara mod nu ai nici o sansa sa ma bati....spor cu breasla ta.....eu iau o pauza....ca am si alte lucruri mai importante decat sa ma cert cu copii ca voi ptr un jok......Tk si have fun...
avatar
STOP
User Nou
User Nou

Mesaje : 42
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Roman

Sus In jos

Cerere Ban! Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  Aysha<3 Mier Apr 06, 2011 2:11 am

Draga STOP,
Esti cam laudaros asa ca tu ai nustiu cati ani, si ca esti mai batran decat toti
Poate ai tu nustiu cati ani , dar partea matura a ta , e zero.
Tu zici ca " nu am strigat niciodata ca ala are mod" Smile) si mai joc cu 2 randuri "am strigat doar la war cu Just4Love de 2 ori"
Mai hotarastete ai strigat in gura mare , da sau nu...
Asta da dovada ca esti nehotarat:)
Credema ca oricine te-ar putea bate de pe serveru asta daca si-ar face toti seturi. ' ca si ale tale'Smile cel mai mare expert la seturi ~ STOP!
Ma rog , eu atata am avut de zis daca tu esti asa , ramai asa!
avatar
Aysha<3
Helper
Helper

Mesaje : 144
Data de inscriere : 01/04/2011
Varsta : 37
Localizare : Oregon

Sus In jos

Cerere Ban! Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  STOP Mier Apr 06, 2011 8:01 am

Nustiu dar poate nai vazut bine ce am scris mai sus....Exemple din cate stiu eu a fost la Just4Love....si despre el am zis ...si am mentionat mai sus faptul ca am spus......sau strigat e tot una....nam zis ca eu niciodata nam strigat......fi mai atent/a.....Smile....citeste bine....normal ca daca am avea toti seturi normale....atuncea ar depinde si de ce rasa e i cum stie sa joace...dar eu cand am set si altu vine cu mod sa zicem normale..20 spada 20 spadone si patrunzatoare + str + pv si altele....ca exemple iteme dinastea avea...ca am vazut....si lama cu semi om 110% con 900 patrunzatoare 70 si pietre anti war+9....stiu ...ca am vrut sa donez ptr arma aia si am vazut.....deci e una cand ai un set normal si altu cand ai set + bonuse mai multe.....si atuncea se vede diferenta in pvp si dueluri..
avatar
STOP
User Nou
User Nou

Mesaje : 42
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Roman

Sus In jos

Cerere Ban! Empty Re: Cerere Ban!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum