4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!
4yOurs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cerere ban lMaRgArEtAl

5 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl - Pagina 2 Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  BasKet Lun Apr 04, 2011 6:08 am

VirgilD a scris:
Aysha<3 a scris:Nu am seturi Virgil=))
Am avut 50 rez la war pe mine +buff 101.09
Si tu esti singurul,unicul... care mi-a dat asa dmg .
Nimeni nici Jin nu mi-a dat 87k si a donat...!
STOP , ia putin Crystal nu provoaca dependeta deci numai bun pentru tine >Very Happy<
la shaman si cu 50% rezist la 1 clasa + buff e acelasi lucru ca si setu`l
cum zice Virgil , nu e chiar diferenta ...
BasKet
BasKet
User Nou
User Nou

Mesaje : 369
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 27
Localizare : bucharestu sau in Varna cateodata

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl - Pagina 2 Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  Aysha<3 Lun Apr 04, 2011 6:09 am

RinSeN , tu vorbesti mai care ai luat ban pe faptul ca esti modat:))?
Ia uitate ce am zis.
-87k si a dat si 10k ... deci, uitate mai atent.
-Si am zis ca am war rez nu anti war:))
-Romanii astia.
avatar
Aysha<3
Helper
Helper

Mesaje : 144
Data de inscriere : 01/04/2011
Varsta : 37
Localizare : Oregon

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl - Pagina 2 Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  VirgilD Lun Apr 04, 2011 6:13 am

Aysha<3 a scris:STOP , ia putin Crystal nu provoaca dependeta deci numai bun pentru tine >Very Happy<
STOP OWNED!
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl - Pagina 2 Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  RinSeN Lun Apr 04, 2011 6:25 am

Aysha eu asta care o luat ban PE NE DREPT fara dovada sau control de iteme vorbesc,si ce daca o dat atat poate naveai setu pe tine,poti dovedi ca aveai setu pe tine?ai o poza ceva?ca asa si eu zic aveam vreo 1000% rez war si ala tot da in mine ,da nu stiu de ce... eee poate modat! smecheri de astea stie oricine...
P.S.:Eu am luat ban din cauza ca un GM anume are CIUDA ca ii bat pe toti din fosta lui breasla,ca altfel nu luam ban mai ales cand toata breasla stia ca is off pt 2-3 ore din probleme personale
RinSeN
RinSeN
User Nou
User Nou

Mesaje : 34
Data de inscriere : 26/03/2011
Varsta : 29
Localizare : Cluj

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl - Pagina 2 Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  RinSeN Lun Apr 04, 2011 6:27 am

Apropo virgil faza cu "STOP OWNED" prin ce?prin vorba?,de vorbit orice mangusta poate so faca orice retardat poate sa vorbeasca ...
RinSeN
RinSeN
User Nou
User Nou

Mesaje : 34
Data de inscriere : 26/03/2011
Varsta : 29
Localizare : Cluj

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl - Pagina 2 Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  BasKet Lun Apr 04, 2011 6:29 am

RinSeN a scris:Aysha eu asta care o luat ban PE NE DREPT fara dovada sau control de iteme vorbesc,si ce daca o dat atat poate naveai setu pe tine,poti dovedi ca aveai setu pe tine?ai o poza ceva?ca asa si eu zic aveam vreo 1000% rez war si ala tot da in mine ,da nu stiu de ce... eee poate modat! smecheri de astea stie oricine...
P.S.:Eu am luat ban din cauza ca un GM anume are CIUDA ca ii bat pe toti din fosta lui breasla,ca altfel nu luam ban mai ales cand toata breasla stia ca is off pt 2-3 ore din probleme personale
da de unde sti o avea unu pata pe tine si a spus la un VIP, MOD, GM ca esti modat si a bagat strambe si la mine vor sa faca multi chesti d'astea
BasKet
BasKet
User Nou
User Nou

Mesaje : 369
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 27
Localizare : bucharestu sau in Varna cateodata

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl - Pagina 2 Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  RinSeN Lun Apr 04, 2011 6:31 am

BasKet eu nu stiu de ce te bagi?ca sa ai posturi? ei bine lasa-o balta ca oricum nici nu stiu cine esti in joc macar
RinSeN
RinSeN
User Nou
User Nou

Mesaje : 34
Data de inscriere : 26/03/2011
Varsta : 29
Localizare : Cluj

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl - Pagina 2 Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  RinSeN Lun Apr 04, 2011 6:33 am

inca ceva pe mine au multi pata,adica doar ciuda au pe mn pt iteme si putere ... am auzit de nu stiu cate ori cuvantu: MODATULE! ii rutina pt mine adica eu aveam 2 iteme modate care mi lo luat un gm si dupa totusi is modat pt ca is tare? mda cand zice cineva MODATULE simt invidia intre cuvinte
RinSeN
RinSeN
User Nou
User Nou

Mesaje : 34
Data de inscriere : 26/03/2011
Varsta : 29
Localizare : Cluj

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl - Pagina 2 Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  BasKet Lun Apr 04, 2011 6:36 am

RinSeN a scris:inca ceva pe mine au multi pata,adica doar ciuda au pe mn pt iteme si putere ... am auzit de nu stiu cate ori cuvantu: MODATULE! ii rutina pt mine adica eu aveam 2 iteme modate care mi lo luat un gm si dupa totusi is modat pt ca is tare? mda cand zice cineva MODATULE simt invidia intre cuvinte
nu ma bag pt posturi lol:))
BasKet
BasKet
User Nou
User Nou

Mesaje : 369
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 27
Localizare : bucharestu sau in Varna cateodata

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl - Pagina 2 Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  VirgilD Lun Apr 04, 2011 6:38 am

RinSeN a scris:inca ceva pe mine au multi pata,adica doar ciuda au pe mn pt iteme si putere ... am auzit de nu stiu cate ori cuvantu: MODATULE! ii rutina pt mine adica eu aveam 2 iteme modate care mi lo luat un gm si dupa totusi is modat pt ca is tare? mda cand zice cineva MODATULE simt invidia intre cuvinte
Invidie...eu te-am fakut modat odata :-? si nu am invidie pe tine pt "puterea si itemele tale" cand eu am inceput jocu`l u aveai pe LoveKiller deja lvl 90:) iar in 1 sapt...te bateam dp ninja cu set pe tine Razz remember?

Love...tu esti de treaba dar ai intrat intr`un "anturaj" care nu te avantajeaza Wink

Nu am chef sa spun cv despre tn doar din 1 singur motiv...sW Smile dar dak o sa continui o sa spun/ arat ceea ce stiu si eu (iar dupa nu vei mai avea gand de unban)
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl - Pagina 2 Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  STOP Lun Apr 04, 2011 6:45 am

Cica anturaj...bla bla bla....pentru ce e metin ? sa-ti faci prieteni si sa te distrezi....dar poate unii nu stiu sa faca asta....si pana la urma Virginio cine tea intrebat ceva de ce ai avut tu inainte? si de ce tot te lauzi aoleu cand erai tu miez inainte lai batut de pe nija si avea set....da atuncea daca el avea set si tu lai batut tu aveai mod ?hmmm buna intrebare.....te unfli cam mult in pene...si te lauzi asa degeaba si nimeni nu te intreaba nimic.....Rei a luat ban asa ca nu ia convenit cuiva de el si era ciuda ptr ca aici asa se joaca metin....toti prieteni cu gm au iteme la greu cand alti se chinui sa fac otel ...si arme de 65.....ar trebui sa continui.....multi playeri au fost,sunt ajutati de gm...si gm au 100 de caractere cu seturi moduri si se baga waruri si alte prostii.....stiu dinastea ....pe ro ai vazut ca gm sa vina war sa daie damge de milioane in tine ? nu....dar aici se poate....
avatar
STOP
User Nou
User Nou

Mesaje : 42
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Roman

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl - Pagina 2 Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  RinSeN Lun Apr 04, 2011 6:50 am

frate Virgil caracterul meu LoveKiller este FARA SETURI si asa o sa fie pt tot deauna... cic anturaj ce anturaj frate tot STAFFU ii corupt.... vine unu doneaza 2 euro pac alalalt are ban... vine ala care are ban doneaza 3 euro Bum are unban si alalat ban.... asta se intampla pe serveru asta...
RinSeN
RinSeN
User Nou
User Nou

Mesaje : 34
Data de inscriere : 26/03/2011
Varsta : 29
Localizare : Cluj

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl - Pagina 2 Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  RinSeN Lun Apr 04, 2011 6:50 am

Apropo ce ai de aratat despre mine?ca dau 30 K crit izbitura cu warru??? Question
RinSeN
RinSeN
User Nou
User Nou

Mesaje : 34
Data de inscriere : 26/03/2011
Varsta : 29
Localizare : Cluj

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl - Pagina 2 Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  VirgilD Lun Apr 04, 2011 6:51 am

STOP a scris:Cica anturaj...bla bla bla....pentru ce e metin ? sa-ti faci prieteni si sa te distrezi....dar poate unii nu stiu sa faca asta....si pana la urma Virginio cine tea intrebat ceva de ce ai avut tu inainte? si de ce tot te lauzi aoleu cand erai tu miez inainte lai batut de pe nija si avea set....da atuncea daca el avea set si tu lai batut tu aveai mod ?hmmm buna intrebare.....te unfli cam mult in pene...si te lauzi asa degeaba si nimeni nu te intreaba nimic.....Rei a luat ban asa ca nu ia convenit cuiva de el si era ciuda ptr ca aici asa se joaca metin....toti prieteni cu gm au iteme la greu cand alti se chinui sa fac otel ...si arme de 65.....ar trebui sa continui.....multi playeri au fost,sunt ajutati de gm...si gm au 100 de caractere cu seturi moduri si se baga waruri si alte prostii.....stiu dinastea ....pe ro ai vazut ca gm sa vina war sa daie damge de milioane in tine ? nu....dar aici se poate....
pe ro nu pe uk da Smile)
tin minte pe Lysera care sorsa era [GA]Maya si a intrat in war cu fan de vll 80+9 pietre de gm (in 2008 cand nu exista fan implementat)
Exista o modalitate sa bati persoanele si cu seturi trb doar sa fi suficient de inteligent cand iti faci itemele atata tot Smile
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl - Pagina 2 Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  VirgilD Lun Apr 04, 2011 6:54 am

RinSeN a scris:Apropo ce ai de aratat despre mine?ca dau 30 K crit izbitura cu warru??? Question
ooo as fi prost in locu tau sa comentez:)

ce zici de coif lvl41+9 20%semi om 50% otravire 20%magie vs sura 20% +flexibilitate 80 def la sura +flex la bonus dublu ? awww te-am ranit la sentiment? vrei sa zic si ca a fost cadou de la sW? cand a renuntat la ninja ?

Btw Love ce nume aveam eo pe ninja? am o vaga impresie ca , crezi ca sunt ArrowStar =] ceea ce este gresit Smile

Taci Love...


Ultimu`l post al meu in acest topic ~

"Este imposibil sa te bati cu morile de vant dar cand acele morii se strica?"


Ultima editare efectuata de catre VirgilD in Lun Apr 04, 2011 6:59 am, editata de 1 ori
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl - Pagina 2 Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  STOP Lun Apr 04, 2011 6:57 am

Stiu sa fac seturi ......si atunci cand ai set trebuie patrunzatoare ....si de unde pnm mea mai mult patrunaztoare decat piatra pe arma + 9 si sa zicem la ultimile 2 bonuse pe 2 iteme 15 cu 15 iese 30.....Neutral si eu am toate combinatiile...de seturi...patrunzatoare si forte patrunzatoare si pv....de toate. Twisted Evil Twisted Evil
avatar
STOP
User Nou
User Nou

Mesaje : 42
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Roman

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl - Pagina 2 Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  RinSeN Lun Apr 04, 2011 6:57 am

mda sW mio facut cu TOTUL si cu totul alt cadou cand o renuntat la ninja,in primu rand o pereche de pumnale de 75 si dupa un otel care avea 50% rez sura ninja warr shaman pe care mi lo luat STF chiar cand am inceput cu caracteru...apropo ala era coifu tau pe ninja ca nu is un imbecil sa nu imi amintesc ce am vazut... chiar tu mi lai aratat
RinSeN
RinSeN
User Nou
User Nou

Mesaje : 34
Data de inscriere : 26/03/2011
Varsta : 29
Localizare : Cluj

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl - Pagina 2 Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum