4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!
4yOurs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cerere ban lMaRgArEtAl

5 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl Empty Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  RinSeN Sam Apr 02, 2011 10:05 pm

Nume: STOP
Numele Caruia Vrei Sa Fie Banat: lMaRgArEtAl
Motiv: Arma sau iteme modate Rau de tot
Dovada:

Vreau sa adaug ca STOP mo rugat sa postez aceasta imagine de acea am scris la nume STOPhttps://2img.net/r/ihimizer/i/4yoursmt220110402082514.png/
RinSeN
RinSeN
User Nou
User Nou

Mesaje : 34
Data de inscriere : 26/03/2011
Varsta : 29
Localizare : Cluj

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  VirgilD Dum Apr 03, 2011 3:23 am

Daca a folosit iteme modate ect...sa fie banata Smile


Pana atunci cer si eu verificarea caracterelor ->BloodLy,LoveKiller,FREEDOM ->o sa postezi si screenuri cu -1-2 milioane hp nu stiu sigur cat ...

Apropo....STOP...rusine tie ai facut bug la war ;-) si te anunt akm ca nu voi da disband la LETHAL NICIODATA deci vei ramane in war cu noi pana dai tu ;-)


Am fost in war la cv timp dupa ce a inceput ->pe caracteru`l StiL ...deoarece VirgilD este in alta breasla
contu`l pe care este lideru`l breslei il stiu majoritatea membrilor din LETHAL,
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  RinSeN Dum Apr 03, 2011 3:35 am

Virgil vreau sa iti zic ceva,caracterele BloodLy si LoveKiller sunt caracterele mele propri si in afara de o bratara care are 5 bonusuri nu 4 no sa gasesti ceva mai mult pe ele...
RinSeN
RinSeN
User Nou
User Nou

Mesaje : 34
Data de inscriere : 26/03/2011
Varsta : 29
Localizare : Cluj

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  STOP Dum Apr 03, 2011 4:11 am

In primu rand Virgil esti un nesimtit.....randul 2 faptu ca vii la war cu caracter cu iteme mod de gm sa imi bati breasla si de 1 singur e clar ce vrei sa faci...stiu ca sunt multi invidiosi pe breasla mea.....un admirator esti tu.. si tot ce ai facut waru si alte prostii ai facut intentionat sa dau eu dizolve cica ....vrei sa te anunt ceva ? asta NU SE VA INTAMPLA ...nai decat sati dai dizolve la breasla aia de 2 lei.....in care vii si joci cu prieteni gm ori full modat.alege......nai decat sa dai dizolve mai are de mancat mult breasla ta pana va ajunge pe locu meu...eu am jucat corect....ai vazut cati membri aveam war ? 11 12....si jucam echipa si batem tot..tu vii de 1 singur mod si dai damage de 1 milion hai ma lasi..apoi bug war..sigur cum sa nu...am sa vb cu un GM care e in masura sa daie rr la war si nu trebuie sa dau dizolve la nimic asa ca....am mai jucat si alte srv si am mai patit bugg dinasta war si GM poate fixara fara probleme...daca e in stare.....
Si inca ceva hai sa te aud ca eu sunt modat si alte prostii mda scuzama...am aratat la toti ce seturi am asa ca mai ai de invatat.......
avatar
STOP
User Nou
User Nou

Mesaje : 42
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Roman

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  VirgilD Dum Apr 03, 2011 4:29 am

STOP a scris:In primu rand Virgil esti un nesimtit.....randul 2 faptu ca vii la war cu caracter cu iteme mod de gm sa imi bati breasla si de 1 singur e clar ce vrei sa faci...stiu ca sunt multi invidiosi pe breasla mea.....un admirator esti tu.. si tot ce ai facut waru si alte prostii ai facut intentionat sa dau eu dizolve cica ....vrei sa te anunt ceva ? asta NU SE VA INTAMPLA ...nai decat sati dai dizolve la breasla aia de 2 lei.....in care vii si joci cu prieteni gm ori full modat.alege......nai decat sa dai dizolve mai are de mancat mult breasla ta pana va ajunge pe locu meu...eu am jucat corect....ai vazut cati membri aveam war ? 11 12....si jucam echipa si batem tot..tu vii de 1 singur mod si dai damage de 1 milion hai ma lasi..apoi bug war..sigur cum sa nu...am sa vb cu un GM care e in masura sa daie rr la war si nu trebuie sa dau dizolve la nimic asa ca....am mai jucat si alte srv si am mai patit bugg dinasta war si GM poate fixara fara probleme...daca e in stare.....
Si inca ceva hai sa te aud ca eu sunt modat si alte prostii mda scuzama...am aratat la toti ce seturi am asa ca mai ai de invatat.......
STOP eu nu am nimic cu breasla ta ...ai ceva cu cativa membri din ea Smile care stim amandoi cat de curati suntem

si RinSen...despre charu tau de ninja ? nu ma face sa vb...coif cu 80+ flexibilitate? dupa cum am zis...majoritatea dintre cei din Unforgiven(fostu` Just4Yours)le stiu itemele,smecheriile +toate conturile si + cine e in spatele fiecaruia din Team Smile

Btw STOP: nu eu am intrat cu "charu" full mod faptu`l ca margareta are seturi perfecte pt war (20,20,20,20 si la bonus dublu are pv+rezist)face o diferenta Smile de aceea nu a murit atata timp in war + o sa pun screen cu explicatia ei la *dmg* din screen si o sa vezi...

Primu`l membru al Unforgiven cu iteme modate(lista ajunge la 7-8 dar voi posta cate 1)
Screen:-> https://2img.net/r/ihimizer/i/modat2.jpg/ XxXxXxXx=BeachComber(sau cv de genu+PoCC ...o sa postez si cu otravita modata a unuia din guild (in partea 2)

Have fun,


Ultima editare efectuata de catre VirgilD in Dum Apr 03, 2011 4:47 am, editata de 1 ori
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  VirgilD Dum Apr 03, 2011 4:46 am

Convorbirea dintre mine +margareta :
[18:46] dingalexyo: Ce faci mai?
[18:46] dingalexyo: esti?

[18:46] HiHi:) HiHi:): Buna alex
[18:46] HiHi:) HiHi:): bine pe aici
[18:47] dingalexyo: auzi...ce sa intamplat la war pana sa intru eu?
[18:47] dingalexyo: ca a postat cei din Unforgiven poza cand le-ai dat 1 milion dmg
[18:47] dingalexyo: Neutral
[18:48] HiHi:) HiHi:): defapt nu le-am dat eu ei mi-au dat mie
[18:48] HiHi:) HiHi:): si cred ca au murit din reflectie
[18:48] HiHi:) HiHi:): altfel nu imi pot imagina...
[18:48] HiHi:) HiHi:): dar eu m-am ridicat si mi-am vazut de treaba (sa omor lla ei)
[18:48] dingalexyo: mda...
[18:49] dingalexyo: ei tot zik ca vezi doamne ai u iteme modate
[18:49] HiHi:) HiHi:): da pe dreacu
[18:49] HiHi:) HiHi:): vorbeste ciob de oala sparta
[18:49] HiHi:) HiHi:): asa sunt ei
[18:50] HiHi:) HiHi:): eu ii dau conturile la Vegas sa vada el "cate iteme modate am"
[18:50] HiHi:) HiHi:): ...
[18:50] dingalexyo: da...
[18:50] dingalexyo: bine mai atunci haide ca mai vorbim
[18:50] dingalexyo: fa`ti si u cont pe forum oky?

[18:50] HiHi:) HiHi:): dapz o sa imi fac...dar mie nu imi merge forumu`l :-s



A durat ceva pana am dat de ea Smile
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  BasKet Dum Apr 03, 2011 5:11 am

a intrebat odata Axy pe chat daca e modata si multi nu prea au raspuns ....
BasKet
BasKet
User Nou
User Nou

Mesaje : 369
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 27
Localizare : bucharestu sau in Varna cateodata

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  STOP Dum Apr 03, 2011 5:30 am

Mda uite mai sus am dovada cu ea ca are mod si nimeni nu are ce sa mai spuna...uite sus poza cu ea si damage un player fara mod nu ar da atata chiar si daca ar avea seturi cu de toate......BANNN ca merita...aveti dovada
avatar
STOP
User Nou
User Nou

Mesaje : 42
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Roman

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  VirgilD Dum Apr 03, 2011 5:52 am

adevarat Smile

Rog un MOD/GM/VIP sa posteze ce se intampla cand are full modat pe el (bonusuri "amazing" vs 1000% sau defence 1000% combinat cu 30 000+ tarie) si da intr`un player cu reflect pe el Smile acel player reflecta 1 parte din damage (un procent %) si asa se poate explica ;-)


STOP...voi nu ati putut sa ma omorati pe sura...la un moment dat pomeneai de speedhack =)) doar pt faptu`l ca la ora aceea serveru`l era floodat (singura explicatie pt lagu`l imens [eu nu puteam sa ma misc...]
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  STOP Dum Apr 03, 2011 7:18 am

Pai era flodat si mie imi aparea ca te duceai prin munti ca nu ziceam degeaba altfel Neutral......ce rost avea......si din cauza la flod a ramas si breasla mea blocata la war....din cauza la lagu ala cand intru la war imi da teleport oras ce pnm mea e asta Neutral UN GM care stie comenzi ar putea cu usurinta sa daie End war si sa terminat dar nici un gm nu da ca nu stie comanda......pff this suck's.........Ma nu ma intereseaza lasa vrajeala cu reflaect ca femeia aia war na luat in waru cu mine damage asa cum tiam aratat eu sa fie clar ca altfel aveai dovezi....war cu unforgiven caractere de la mine din breasla si poza cu damage 1 milion asa cum am eu si atunci vb dar lasa vrajelile nu incerca sa te scoti ca tu dadeai pe war damage asa mare....si imi faceai mana-70 80k de nici nu puteam sa dau magii cheman membri de al mine sa ma omoare.....Rog un gm sai daie bann ptr ca am dovada.....nici full set war nu dai 1 milion damage nu trece mai mult sa zicem de 100k sau 90k cand adversaru nare full rez spada.....
avatar
STOP
User Nou
User Nou

Mesaje : 42
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Roman

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  VirgilD Dum Apr 03, 2011 8:44 am

STOP a scris:Pai era flodat si mie imi aparea ca te duceai prin munti ca nu ziceam degeaba altfel Neutral......ce rost avea......si din cauza la flod a ramas si breasla mea blocata la war....din cauza la lagu ala cand intru la war imi da teleport oras ce pnm mea e asta Neutral UN GM care stie comenzi ar putea cu usurinta sa daie End war si sa terminat dar nici un gm nu da ca nu stie comanda......pff this suck's.........Ma nu ma intereseaza lasa vrajeala cu reflaect ca femeia aia war na luat in waru cu mine damage asa cum tiam aratat eu sa fie clar ca altfel aveai dovezi....war cu unforgiven caractere de la mine din breasla si poza cu damage 1 milion asa cum am eu si atunci vb dar lasa vrajelile nu incerca sa te scoti ca tu dadeai pe war damage asa mare....si imi faceai mana-70 80k de nici nu puteam sa dau magii cheman membri de al mine sa ma omoare.....Rog un gm sai daie bann ptr ca am dovada.....nici full set war nu dai 1 milion damage nu trece mai mult sa zicem de 100k sau 90k cand adversaru nare full rez spada.....
STOP stii ce vad eu la tine...invidie Smile man ITS JUST A FKING GAME WHEN YOU LOSE YOU LOSE! WHEN YOU WIN YOU WIN!

P.S:Din cate imi aduc aminte....pe nici un char nu mai batut Smile nici macar pe cel mai slab(StiL)Smile)
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  STOP Lun Apr 04, 2011 2:07 am

Daca tu zici....ca nu team batut niciodata fie cum zici...dar cu sura ala nu faci nici un damage in mine Smile) si nici tu nu ma bati .....asa ca aici nu te contrazic Smile)....e doar un jok asta e.....stiu sa pierd...am mai pierdut...dar daca pierd sa pierd corect......nu sa jok corect si altu trisand.....wtv......majoritatea jucatorilor de la rosii ma considera cel mai bun si sincer nu ma simt cel mai bun.....dar sunt cel mai bun din aia care nu au mod.....si am full seturi...asta pot sa confirm....asa ca...sry eu mi-am castigat respect in jocul asta...si asta conteaza pentru mine....Very Happy
avatar
STOP
User Nou
User Nou

Mesaje : 42
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Roman

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  VirgilD Lun Apr 04, 2011 2:50 am

STOP a scris:Daca tu zici....ca nu team batut niciodata fie cum zici...dar cu sura ala nu faci nici un damage in mine Smile) si nici tu nu ma bati .....asa ca aici nu te contrazic Smile)....e doar un jok asta e.....stiu sa pierd...am mai pierdut...dar daca pierd sa pierd corect......nu sa jok corect si altu trisand.....wtv......majoritatea jucatorilor de la rosii ma considera cel mai bun si sincer nu ma simt cel mai bun.....dar sunt cel mai bun din aia care nu au mod.....si am full seturi...asta pot sa confirm....asa ca...sry eu mi-am castigat respect in jocul asta...si asta conteaza pentru mine....Very Happy
Thumbs up pt "respectu`l tau"

Thumbs up pt cand injurai in call chat guildu`l SILENCE sau guildu`l LETHAL
Thumbs up pt cand am postat prima poza cu modat de la tine din guild (i-ai dat kick)patetic :-j o sa ramana maxim 3 membri in guild dak eu si inka 1 pers postam toate screenurile Smile


STOP cu sura nu iti dau dmg? :-? SURA e pvm atm Smile look lvl 95 from 90 in 4 hours >.>
Mai batut pe VirgilD vreodata...hmm? nu Smile
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  STOP Lun Apr 04, 2011 3:12 am

Smile) Nam nevoie de respectu de la breasla ta.asau.de la tine.....am prieteni mei in jok..si adevarati..si ce ar fi daca tot ai tace ca ai dovezi punele odata daca tot te lauzi...numai vb.....ptr mine e doar un jok si am demonstrat asta...dar pentru voi cel mai greu lucru e sa accepti o infrangere de la ex Unforgiven...si sa vazut.....daca erai asa bun..iti aduceai membri ca si mine....ca cica aveai....dar scz in breasla ta nu esti decat tu cu 10 caractere..si degeaba...in fine.....ramai cu breasla ta sa vedem daca va ajunge vreodata unde a ajuns a mea Smile).......Just Doit...
Numai vb e de tine..asa ca scuzeeee me....fa ce stii mai bine...[adica sa vb] si eu fac ce stiu eu mai bine[sa joc si sa va oftic] have fun :*
avatar
STOP
User Nou
User Nou

Mesaje : 42
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Roman

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  VirgilD Lun Apr 04, 2011 3:18 am

STOP a scris:Smile) Nam nevoie de respectu de la breasla ta.asau.de la tine.....am prieteni mei in jok..si adevarati..si ce ar fi daca tot ai tace ca ai dovezi punele odata daca tot te lauzi...numai vb.....ptr mine e doar un jok si am demonstrat asta...dar pentru voi cel mai greu lucru e sa accepti o infrangere de la ex Unforgiven...si sa vazut.....daca erai asa bun..iti aduceai membri ca si mine....ca cica aveai....dar scz in breasla ta nu esti decat tu cu 10 caractere..si degeaba...in fine.....ramai cu breasla ta sa vedem daca va ajunge vreodata unde a ajuns a mea Smile).......Just Doit...
Numai vb e de tine..asa ca scuzeeee me....fa ce stii mai bine...[adica sa vb] si eu fac ce stiu eu mai bine[sa joc si sa va oftic] have fun :*
u sa ma oftici pe mine?=)) macar dak ai avea cu ce Smile

La momentu`l cand am dat war STOP EU NICI NU ERAM ON am intrat mai tz un pic Smile

Cat despre membri...nu iti face griji am destui Smile dar nu sunt ca ai tai "vedete" Smile

Btw se crie Just Do It Smile

Breasla ta a ajuns unde a ajuns doar ca a intrat tot Just4Love in el Smile right...? so its not your work its sW work ;-)

Cat despre cei mai buni bv voua aveti 100000 waruri cu bresle mici (sa specificam ...ati castigat cu OldFightClub doar cand a intrat P3rv3rsul aka micutzu Smile aka ROGUEslayer aka...continuii? sau spui u mai bine....sa vedem cine are guilda" curata"Smile

Trimit provocare...catre ce membru din guildu`l Unforgiven care vrea el Smile pt duel cu mine in arena!~ (fara potiuni,fara smecheri,fara critic marks,pircing marks)

And STOP get a break man ....dak crezi ca esti lvl 99 esti asa imp in jok te inseli Smile
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  STOP Lun Apr 04, 2011 3:34 am

Cum zici tu..de asta iam batut si pe cei de la DrOg..si multi alti......ca era perversu ...sau cand dau war...nimeni nu prea accepta nici fantasy lista poate continua....de mult timp na mai fost astia la mine in breasla....si care ar f problema ta ca au venit cei de la Just4Love ? si inainte la ei daca nu era exemple nu ne caftea si sa vazut...dar nui vb de asta au venit la mine si am jucat ca o familie fara sa poarte pica vreo unu ca in trecut nustiu ea fost....si tu ....dupa cum am mai spus doar gura e de tine......posteaza mai mult si dati cu parerea ca sa ai multe postari...ca la altceva nu esti bun.....have fun...
avatar
STOP
User Nou
User Nou

Mesaje : 42
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Roman

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  VirgilD Lun Apr 04, 2011 3:40 am

STOP a scris:Cum zici tu..de asta iam batut si pe cei de la DrOg..si multi alti......ca era perversu ...sau cand dau war...nimeni nu prea accepta nici fantasy lista poate continua....de mult timp na mai fost astia la mine in breasla....si care ar f problema ta ca au venit cei de la Just4Love ? si inainte la ei daca nu era exemple nu ne caftea si sa vazut...dar nui vb de asta au venit la mine si am jucat ca o familie fara sa poarte pica vreo unu ca in trecut nustiu ea fost....si tu ....dupa cum am mai spus doar gura e de tine......posteaza mai mult si dati cu parerea ca sa ai multe postari...ca la altceva nu esti bun.....have fun...
Fantasy a pierdut in fata mea si a lui ShAw doar in war :-? ei cu full membri ,DrOg nu accepta iat OldFightClub la fel Smile (Crixus a zis doar in anumite conditii)

Btw STOP ce zici postez itemu`l modat care e pe Legion?(charu`l tau ninja care ai negat ...ca e al tau desi inainte te laudai cu el ...pana la waru`l cu SILENCE cand ai bagat papuci modati ca sa castigi)


Continui?
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  STOP Lun Apr 04, 2011 4:10 am

Baga post mi se rupe mie acuma de ce zici tu...eu inafara de STOP nu jok cu alt caracter asa ca mi se rupe.....Smile) mai incearca hai sa vad cate mai ai....sa vad ce ai de spus...
avatar
STOP
User Nou
User Nou

Mesaje : 42
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Roman

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  BasKet Lun Apr 04, 2011 4:41 am

deci asta e modat sau nu ? am vazut un sura care a dat duel cu el( reclamatul)si a zis ca ia dat 100 k hint....nu stiu daca e adevarat doar l-am intrebat cat dmg ia dat si a spus 100 k...........
BasKet
BasKet
User Nou
User Nou

Mesaje : 369
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 27
Localizare : bucharestu sau in Varna cateodata

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  Aysha<3 Lun Apr 04, 2011 5:23 am

Iauzi STOP nu poate sa dea 100k+ chiar daca are seturi:))
Si tu ma si tu , care te lauzi ca nu esti modat ???
Hai mai lasane.
Tu in mine cand dadeai cate 10k cu Sword Spin cu nimfa , ti-ai pus dragon ai dat o data cu ss mi-ai dat 15k si apoi ce ai stat 15secunde si paaaac FLASH FLASH FLASH!87K!!! -Nu-s modaaaat!!
Da-ma naibi.
avatar
Aysha<3
Helper
Helper

Mesaje : 144
Data de inscriere : 01/04/2011
Varsta : 37
Localizare : Oregon

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  STOP Lun Apr 04, 2011 5:33 am

FLASH FLASH FLASH mia placut cum suna....pai aveai spada rez catusi de putin daca dadeam 10k cu ninfa iti dai seama ca nai seturi delok...si drago e 2 maini si rez nu aveai delok...si daca nai delok si eu full set iti dau si 30k fara critical asa ca fati iteme 20 spada si 20 spadone ca altfel primesti si de la alti damage la fel si ai sa zici ca is mod toti....si in primu rand samani si sura nu fac damage in mine decat foarte putin... Smile
avatar
STOP
User Nou
User Nou

Mesaje : 42
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Roman

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  VirgilD Lun Apr 04, 2011 5:34 am

STOP a scris:FLASH FLASH FLASH mia placut cum suna....pai aveai spada rez catusi de putin daca dadeam 10k cu ninfa iti dai seama ca nai seturi delok...si drago e 2 maini si rez nu aveai delok...si daca nai delok si eu full set iti dau si 30k fara critical asa ca fati iteme 20 spada si 20 spadone ca altfel primesti si de la alti damage la fel si ai sa zici ca is mod toti....si in primu rand samani si sura nu fac damage in mine decat foarte putin... Smile
heooo Aysha are seturi facute Smile stiu cn este in jok :p
<3
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  Aysha<3 Lun Apr 04, 2011 5:43 am

Nu am seturi Virgil=))
Am avut 50 rez la war pe mine +buff 101.09
Si tu esti singurul,unicul... care mi-a dat asa dmg .
Nimeni nici Jin nu mi-a dat 87k si a donat...!
STOP , ia putin Crystal nu provoaca dependeta deci numai bun pentru tine >Very Happy<
avatar
Aysha<3
Helper
Helper

Mesaje : 144
Data de inscriere : 01/04/2011
Varsta : 37
Localizare : Oregon

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  RinSeN Lun Apr 04, 2011 5:50 am

Aysha vreau sa iti zic ca in afara de STOP si warru meu ar putea sa loveasca in tine pana in 30 K cu skillur chiar daca ai setu tau "laudabil" anti warr,eu nu cred faptu ca stop ii modat pt ce?atat ? o dat 10K dintro lovitura BUM BUM gata modat?nu Cred ii imposibil ,daca dadea in tine dmg sa zicem 100K cred ca acolo te crapai strigand: MODATU!!!!!!

Apropo poate da el 10K dar esti sigur ca setu tau anti warr ii asa bun?am mai vazut alti care se laudau cu seturi FFF bune anti warr si cand te uiti la ele zici ca ii set de RO ...
RinSeN
RinSeN
User Nou
User Nou

Mesaje : 34
Data de inscriere : 26/03/2011
Varsta : 29
Localizare : Cluj

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  VirgilD Lun Apr 04, 2011 5:52 am

Aysha<3 a scris:Nu am seturi Virgil=))
Am avut 50 rez la war pe mine +buff 101.09
Si tu esti singurul,unicul... care mi-a dat asa dmg .
Nimeni nici Jin nu mi-a dat 87k si a donat...!
STOP , ia putin Crystal nu provoaca dependeta deci numai bun pentru tine >Very Happy<
la shaman si cu 50% rezist la 1 clasa + buff e acelasi lucru ca si setu`l
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Cerere ban lMaRgArEtAl Empty Re: Cerere ban lMaRgArEtAl

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum