4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!
4yOurs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PLANGERE Axy

5 participanți

In jos

PLANGERE Axy Empty PLANGERE Axy

Mesaj  Vizitato Vin Mar 25, 2011 4:38 am

Unul dintre cei mai prafi GM--> actual vip cum un gm sa iti sparga contu si sa fute tot:)) frate inteleg ca iai itemele modate dai ban dar nu iai toate itemele in plm de om retard chiar daca tea ajutat pufu jucati corect ca mam chinuit pt itemele alea si u furi tot:)) si pamfletele frate esti gm nu esti in stare sa faci iteme? doar sa furi DATIVA cu parerea
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

PLANGERE Axy Empty Re: PLANGERE Axy

Mesaj  K0niaKu Vin Mar 25, 2011 9:52 pm

Lol cum tia laut toate itemle de pe cont si alea modate si alea nemodate axy deja ai 2 avertismente



Axy u acuma iti bati joc de player sau ce faci .....laso draq de trb esti o panarama tio zic eu axy Wink ca nu ii prima plangere impotriva ta niki nu sti cum sa te porti cu playeri dai block_chat aiurea dai lvl 0 ............numerti sa fi gm pe sv Wink


Mai multe de atat nam ce zike ..........este o panarama de om si se si arata ca este vai de el Wink

avatar
K0niaKu
User Nou
User Nou

Mesaje : 10
Data de inscriere : 24/03/2011

Sus In jos

PLANGERE Axy Empty Re: PLANGERE Axy

Mesaj  VirgilD Sam Mar 26, 2011 3:14 pm

Astazi am fost de fata la o chestie ffff intresanta !~

Cum mai multi GM (stiu sigur ca Axy era printre ei) se certau in GM chat pt bradu`l acela...si toti playerii au avut parte de un "festival" de vorbe gen : "sa moara mama si sa ma las de metin daca eu lam sters"


VirgilD,
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

PLANGERE Axy Empty Re: PLANGERE Axy

Mesaj  Vizitato Sam Mar 26, 2011 7:50 pm

koniakule iate de par si date cu capu de copac mai taci din gura aia...
1. ERA FUL MOD
2. LAm spart ... hakerit contu nu are legatura cu gm meu !! daca are fro dovada ca eu da.. il cred
3. Game stai calm ... ca nu are legatura haker cu gm nu trb sa am gm sa te iau pe sus..
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

PLANGERE Axy Empty Re: PLANGERE Axy

Mesaj  Vizitato Sam Mar 26, 2011 7:51 pm

si virgilD acei gm erau sgm pufu , vip axy si owner vegas ... ai fro problema cu asta?scri si tu sa faci msj bv
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

PLANGERE Axy Empty Re: PLANGERE Axy

Mesaj  Vizitato Sam Mar 26, 2011 7:53 pm

cum ziceam koniacule spanzurate nu pot DA LVL nici ITM nici BAN nu am ACCES LA ITM esti praf ... mai date de 3 ori cu capu de copac...
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

PLANGERE Axy Empty Re: PLANGERE Axy

Mesaj  Real Sam Mar 26, 2011 9:59 pm

Hai sa ma bag si eu . In primu rand K0niaKu nu vreau sa ma cert cu nimeni din STAFF cu atat mai putin cu tine dar iti spun gAmMee FULL FULL FULL MODURI !! Mi-a aratat Sirius +9 cu 100% Semi om 999999999 Tarie si tare War 100% tare Ninja 100% Sura 100% Saman 100% + ca pe bratara , colier , papuci , coif , cercei , scut are 50% semi om pe toate 20% rez magie pe toate Rez sabie , 2 maini , pumnal , evantai 100% (pe ce se poate) si 100% tare Sura , Ninja , War , Saman (pe ce se poate) . Deci sincer nu am mai vazut pe nimeni modat ca el .
Pardon ba da am vazut KidL0rd daca il stiti Saman full moduri Wink !!
Real
Real
Helper
Helper

Mesaje : 103
Data de inscriere : 24/03/2011

Sus In jos

PLANGERE Axy Empty Re: PLANGERE Axy

Mesaj  ShAw Dum Mar 27, 2011 4:59 am

Sunt de acord cu Real in ceea ce spune despre gAmMe .... voi credeti ca numai axy e de vine in taote numai pe el il gasiti vinovat in toate "cacaturile" astea credeti ca numai el este din staff sunt si altii ..... ceea ce ma enerveaza pe mine este ca toti aveti ceva de impartit cu axy .
ShAw
ShAw
Moderator
Moderator

Mesaje : 182
Data de inscriere : 25/03/2011
Varsta : 28
Localizare : Barlad

Sus In jos

PLANGERE Axy Empty Re: PLANGERE Axy

Mesaj  [VIP]Axy Sam Apr 09, 2011 11:13 pm

Ei nu realizeaza cn sunt eu:)) Protectoru vostru...


T.C
[VIP]Axy
[VIP]Axy
VIP
VIP

Mesaje : 135
Data de inscriere : 09/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Europa

Sus In jos

PLANGERE Axy Empty Re: PLANGERE Axy

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum