4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!
4yOurs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Unban xNinjaBoyx

In jos

Unban xNinjaBoyx Empty Unban xNinjaBoyx

Mesaj  xNinjaBoyx Dum Iul 10, 2011 10:56 pm

Nume:Kostel
Nume cont:kostelino20
Numele GM ului care tia dat ban:[VIP]4Games
Motiv:Da,deci ieri seara avea un client cu 8 magi pentru sura si era pe ninja si leam folosit pentru ca nu stiam si este si greseala mea ca nu ma informat ca nu mai este voie cu aceste skiluri in + fata de rasa care o am pentru ca am intrat mai rar pe server de la un timp ca am si alte ocupati.pe acest cont mai joaca si un prieten care are nickul caracterului MrCrazy in fine..deci 4games la tras la el sami spuna sa nu mai folosesc clientul ca este interzis iam spus bine ,mia zis ca ies si sa intru pe alt client asa , iam zic ok am iesit si am intrat pe alt client si dupa imi spune ca trebuie sa ferifica sa vada daca sunt tot de pe acelasi.Deci in concluzie , cu ce am mai gresit? Daca am inteles ca nu este bine si ma atentionat o data si am zis ca asa am sa fac ?Cer debanarea contului si pe viitor nu mai folosesc.astept rapuns pro sau contra
Dovada:Nu am dar am sa fac pe viitor!
xNinjaBoyx
xNinjaBoyx
User Nou
User Nou

Mesaje : 3
Data de inscriere : 10/07/2011

Sus In jos

Unban xNinjaBoyx Empty Re: Unban xNinjaBoyx

Mesaj  xNinjaBoyx Mar Iul 12, 2011 5:07 am

Chiar nici un gm sau owner nu mai intra pe aici?Vreu sa mise debaneze contul atat?Sunteti atatia in echipa , nici unul nusi mai da interesul pentru srv asta ?
xNinjaBoyx
xNinjaBoyx
User Nou
User Nou

Mesaje : 3
Data de inscriere : 10/07/2011

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum