4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!
4yOurs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

modattttttt KarLa e modat pana in dinti un gm sa se uite la itm lui

+3
sn00pd00g
Danger
NexTFuctioN
7 participanți

In jos

modattttttt KarLa e modat pana in dinti un gm sa se uite la itm lui Empty modattttttt KarLa e modat pana in dinti un gm sa se uite la itm lui

Mesaj  NexTFuctioN Vin Mai 13, 2011 11:17 am

nui treaba mea sa ma bag in asa cv dar ma enerveaza cand vad ca uni joaca cu item de gm si alti se chinuie ca prosti sa se faca mari si buni
e o nesimtire din partea pleyerilor sa intre cu mod la war si sa se dea mare si tare ca nare mod ca are rezist 2 rase eram 3 pe el si nu murea a dat armura jos lau facut din 2 skill cum asa? nu e clar ca are mod pe cv? mai exact armura
dc gemei astia nu fac asa cv dc trebuie sa aibe playeri ffavorizati ? macar sa nu mai intre la war cu mod in duel 1-1 e alt cv dar la duel e un lucru imbecil sa intri cu war clar nu te omoara nimeni si + de asta eram 4 rase nu 3 si il attackm toti io ii luam pe evantai 3 4 dmg si skill 0 dmg si tin sa cred ca e inposibil ca si war si ura sa ii ia la fell dar asa se intampla
iar gm logic nu e on
sa intre la war sa vada ii inteleg ware intr-un fell si pe ei nai cum sa fi on non stop dar cum e permis ma sa ii dea mod la favoriti mi se pare inbecil si din partea gm-ului care ia dat nu vreau sa banuiesc care gm iar fi dat sau mai e o posibilitate ca el sa fie gm

in final sper ca KarLa sa fie verificata pana sa apuce sa isi mute itemele pe alte conturi si gm sa vada iteme normale
nus prost si nimeni nui prost stiu toti sa faca asa cv
daca nu stiti cum sa verificati asta verificati ip pe care sa intrat pe KarLa si apoi toate loginurile care au mai fost facute si pe alte conturi asa stim sigur ca nu are pe alt cont ascunse modate


sper sa va ajute ce am spus cv mai sus si sper sa fie verificat nu doar sa se zica "nu are nici un item modat" dar defapt sa nu se uite nici un gm

va multumesc
NexTFuctioN
NexTFuctioN
User Nou
User Nou

Mesaje : 27
Data de inscriere : 06/05/2011

Sus In jos

modattttttt KarLa e modat pana in dinti un gm sa se uite la itm lui Empty Re: modattttttt KarLa e modat pana in dinti un gm sa se uite la itm lui

Mesaj  Danger Sam Mai 14, 2011 12:40 am

da este adevarat...uni cu mod...uni cu sabie de gm...uni cu hack Smile)
Danger
Danger
User Nou
User Nou

Mesaje : 184
Data de inscriere : 22/04/2011

Sus In jos

modattttttt KarLa e modat pana in dinti un gm sa se uite la itm lui Empty Re: modattttttt KarLa e modat pana in dinti un gm sa se uite la itm lui

Mesaj  sn00pd00g Sam Mai 14, 2011 10:03 am

este foarte adevarat...da nu prea avem dovezi:|
sn00pd00g
sn00pd00g
User Nou
User Nou

Mesaje : 53
Data de inscriere : 30/04/2011
Localizare : Iasi

Sus In jos

modattttttt KarLa e modat pana in dinti un gm sa se uite la itm lui Empty Re: modattttttt KarLa e modat pana in dinti un gm sa se uite la itm lui

Mesaj  Danger Lun Mai 16, 2011 2:14 am

avand in vedere ca itemele modate nu prea ies in evidenta decat cu dmg mare sau diferite chestii mai bine sa i se ceara contu de catre un gm sau vegas si sa i se verifice...
Danger
Danger
User Nou
User Nou

Mesaje : 184
Data de inscriere : 22/04/2011

Sus In jos

modattttttt KarLa e modat pana in dinti un gm sa se uite la itm lui Empty Re: modattttttt KarLa e modat pana in dinti un gm sa se uite la itm lui

Mesaj  xXSergiuXx Lun Mai 16, 2011 7:35 am

fara dovezi nu facem nik:)
xXSergiuXx
xXSergiuXx
Designer
Designer

Mesaje : 96
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

modattttttt KarLa e modat pana in dinti un gm sa se uite la itm lui Empty Re: modattttttt KarLa e modat pana in dinti un gm sa se uite la itm lui

Mesaj  Vevy Mier Mai 18, 2011 11:34 am

oricum a luat ban pentru hack ... https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/215/haccck.jpg/ (si dovada:) ) What a Face
avatar
Vevy
User Nou
User Nou

Mesaje : 51
Data de inscriere : 07/04/2011

Sus In jos

modattttttt KarLa e modat pana in dinti un gm sa se uite la itm lui Empty Re: modattttttt KarLa e modat pana in dinti un gm sa se uite la itm lui

Mesaj  Paradis Mier Mai 18, 2011 11:59 pm

Stiu ce vreti sa ziceti baieti!Am verificat o groaza de conturi.....am confiscat modate in permanenta!!
Dar ce pot face eu cand uni le fac pt playeri si le distribuie?
Ma invart in jurul cozii ca sa zic asa!!
Imi pare rau...e munca voastra pentru iteme si v-o respect insa daca nu se ia o decizie ca astfel de iteme sa nu mai fie introduse.....eu nu pot urmari in permanenta warruri,dueluri ca sa vad ce playeri au sau nu modate/hack!
Paradis
Paradis
User Nou
User Nou

Mesaje : 23
Data de inscriere : 07/05/2011

Sus In jos

modattttttt KarLa e modat pana in dinti un gm sa se uite la itm lui Empty Re: modattttttt KarLa e modat pana in dinti un gm sa se uite la itm lui

Mesaj  STF Vin Mai 20, 2011 1:20 am

KarLa a fost banat acum o sapt.de catre mine ;)si aja vor pati toti modati heckari.... PRO Paradis
avatar
STF
Moderator
Moderator

Mesaje : 20
Data de inscriere : 21/03/2011

Sus In jos

modattttttt KarLa e modat pana in dinti un gm sa se uite la itm lui Empty Re: modattttttt KarLa e modat pana in dinti un gm sa se uite la itm lui

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum