4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!
4yOurs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

As dori sa-mi fie scos mutele nu tocmai meritat

+3
Danger
ShAw
Vevy
7 participanți

In jos

As dori sa-mi fie scos mutele nu tocmai meritat Empty As dori sa-mi fie scos mutele nu tocmai meritat

Mesaj  Vevy Sam Mai 07, 2011 6:46 am

Mute 99h primite de la axy pentru comentarii la adresa lui... pentru comentarii in mod normal ar fi IMPOSIBIL sa-mi fie dat mute 99h si ONLINE trebuia 2 3 ore dar la axy se inmultesc repede.
4 zile am avut mute...iar dupa am primit inca 99h pentru...insulte la adresa lui care eu zic ca nu au existat, dak chiar sustine atat de mult ca l-am insultat, sa-mi arate un screen,cand eu il injur, si apoi sa-mi dea mute si nu ma voi impotrivi. Dar 99h online pentru comentarii e INACCEPTABIL .
Am vorbit cu noul GM Paradis...dar se pare ca in staff ce zice axy e lege..a zis ca nu se baga peste el, si ca doar va vorbi cu el atat tot. Asa mi-a zis si VeGaS ca va vorbi cu axy si WOW nu s-a schimbat nimic,axy a continuat sa-mi dea mute.
Doresc sa-mi fie scos mutele de catre un GM si as ruga sa nu imi mai dea axy T.C la orice topic , voi face si 100000 de topicuri pana mi se va scoate mutele, sau mi se va arata o dovada ca am meritat acel Mute.

Astept raspund de la un GM (nu de la axy), si parerea celorlalti utilizatori ai acestui forum.

avatar
Vevy
User Nou
User Nou

Mesaje : 51
Data de inscriere : 07/04/2011

Sus In jos

As dori sa-mi fie scos mutele nu tocmai meritat Empty Re: As dori sa-mi fie scos mutele nu tocmai meritat

Mesaj  ShAw Sam Mai 07, 2011 7:05 am

Axy nu asa se procedeaza , dai 2 h mute nu termina dupa si te insulta in continuare dai ban pe o perioada scurta de timp 2-3 zile sa se invete daca nici asa nu merge ban permanent asa as fi procedat eu da , axy e axy nu stiu eu cum gandeste el .
Pro unban Vevy
ShAw
ShAw
Moderator
Moderator

Mesaje : 182
Data de inscriere : 25/03/2011
Varsta : 28
Localizare : Barlad

Sus In jos

As dori sa-mi fie scos mutele nu tocmai meritat Empty Re: As dori sa-mi fie scos mutele nu tocmai meritat

Mesaj  Danger Sam Mai 07, 2011 8:11 am

eu la regulament am vazut ca maxim 1h se da mute... :-??
pro unblock chat Smile


Ultima editare efectuata de catre Danger in Vin Mai 13, 2011 10:36 am, editata de 1 ori
Danger
Danger
User Nou
User Nou

Mesaje : 184
Data de inscriere : 22/04/2011

Sus In jos

As dori sa-mi fie scos mutele nu tocmai meritat Empty Re: As dori sa-mi fie scos mutele nu tocmai meritat

Mesaj  Vevy Sam Mai 07, 2011 8:51 am

Mi-a fost scos mutele de catre Vegas,caruia ii multumesc. Si axy iar mi-a dat muteeeeeeeee:|
VIP-ul Peste Owner?
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/535/0508040915.jpg/
(inainte sa zica '' si cemi pasa '' pusesem shop spunand ca ieri mi-a scos vegas mutele.)
Sad
avatar
Vevy
User Nou
User Nou

Mesaje : 51
Data de inscriere : 07/04/2011

Sus In jos

As dori sa-mi fie scos mutele nu tocmai meritat Empty Re: As dori sa-mi fie scos mutele nu tocmai meritat

Mesaj  sn00pd00g Dum Mai 08, 2011 4:01 am

Pro unban...>Very Happy<...si cum zicea si Vevy"VIP ul peste Owner"foarte ciudat si asta /Smile
sn00pd00g
sn00pd00g
User Nou
User Nou

Mesaje : 53
Data de inscriere : 30/04/2011
Localizare : Iasi

Sus In jos

As dori sa-mi fie scos mutele nu tocmai meritat Empty Re: As dori sa-mi fie scos mutele nu tocmai meritat

Mesaj  NexTFuctioN Dum Mai 08, 2011 4:51 am

Axy serios lasate de servaru asta ni-sa scarbit de moaca ta si nare rost sa mai stai nu te vrea nimeni !!!!!
nu mai iti scimba numele ca esti nu stiu care alt gm .. plm dastea etc mai bine si mai usor nu iti iei aripi de la o gaina si zbori? ar fi mai usor parerea mea io as da party daca u ai pleca din mt2 asta
oare crezi ca meriti functia care o ai ?
io cred ca meritai cv de genu "cel mai mare mitocan" in loc de vip adk inloc de vip cmmm
atat am avut de zis ms frumos va pwp vevy si sn00p Mad sper sa dea dumnezeu sa faca asta rost de aripii si sa zboare Smile) bb


Concluzie: axy ar trebui scos din functia de vip .
NexTFuctioN
NexTFuctioN
User Nou
User Nou

Mesaje : 27
Data de inscriere : 06/05/2011

Sus In jos

As dori sa-mi fie scos mutele nu tocmai meritat Empty Re: As dori sa-mi fie scos mutele nu tocmai meritat

Mesaj  BaDSuRa Dum Mai 08, 2011 5:13 am

NexTFuctioN a scris:Axy serios lasate de servaru asta ni-sa scarbit de moaca ta si nare rost sa mai stai nu te vrea nimeni !!!!!
nu mai iti scimba numele ca esti nu stiu care alt gm .. plm dastea etc mai bine si mai usor nu iti iei aripi de la o gaina si zbori? ar fi mai usor parerea mea io as da party daca u ai pleca din mt2 asta
oare crezi ca meriti functia care o ai ?
io cred ca meritai cv de genu "cel mai mare mitocan" in loc de vip adk inloc de vip cmmm
atat am avut de zis ms frumos va pwp vevy si sn00p Mad sper sa dea dumnezeu sa faca asta rost de aripii si sa zboare Smile) bb


Concluzie: axy ar trebui scos din functia de vip .

are dreptate cu mine facea la fel... pro unban.. el se crede ownerul acestui server ... toti ar da petrecere daca tu nu ai mai fii pe acest metin... sau macar sa schimbi comportamentu..!
BaDSuRa
BaDSuRa
User Nou
User Nou

Mesaje : 20
Data de inscriere : 14/04/2011
Varsta : 28
Localizare : Pe Luna ;x

Sus In jos

As dori sa-mi fie scos mutele nu tocmai meritat Empty Re: As dori sa-mi fie scos mutele nu tocmai meritat

Mesaj  LastAngel1 Vin Mai 13, 2011 10:26 am

Nus stiu frate dar eu cred ca axy este mult peste toata lumea inclusiv [Own] daca el da mute 99h dar pentru ce motiv ca eu nu vad un motiv anume care sa dea mute atita timp si chiar dac este [ViP] nu conteaza respecta regulamentul


Pro unban
LastAngel1
LastAngel1
User Nou
User Nou

Mesaje : 33
Data de inscriere : 17/04/2011

Sus In jos

As dori sa-mi fie scos mutele nu tocmai meritat Empty Re: As dori sa-mi fie scos mutele nu tocmai meritat

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum