4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!
4yOurs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Axy...cel mai bun gm !!!(buna glm stiu)

2 participanți

In jos

Axy...cel mai bun gm !!!(buna glm stiu) Empty Axy...cel mai bun gm !!!(buna glm stiu)

Mesaj  Vevy Joi Mai 05, 2011 3:29 am

99h online pt comentarii ma?=))))))))))))))))))))) omg....ESTI DUS !!! lol! lol! lol!
JALNIC !!! dak'mi dateai 12h mai ziceam cu toate ca nici alea nu ar trebui, dar tu esti mai smecher...dai 99h si ONLINE. Si da...am 14 ani...tu 16 dak intrebam tot sv majoritatea vor spune ca esti mai REDUS MINTAL decat mine lol! continua tu sa'ti bati jok....ca ajunge sv departe lol!
A...si ar fi bine sa invetzi asta:
4.Orice muted dat de catre GM (in afara de GA) este dat pe o durata de 1 ora (3600s in comanda)
Tu dai 99h pentru comentarii !
avatar
Vevy
User Nou
User Nou

Mesaje : 51
Data de inscriere : 07/04/2011

Sus In jos

Axy...cel mai bun gm !!!(buna glm stiu) Empty Re: Axy...cel mai bun gm !!!(buna glm stiu)

Mesaj  [VIP]Axy Joi Mai 05, 2011 3:52 am

ba mormant:)) comentari nus doar alea e si ca ma faci pe mene cum vrei tu? sa-ti dea ga mute 1h? eu nu sunt GM pt inf ta .. Wink si dacati dau eu 99h ? ai cv in portiva ? sunal pe vegas daca ai cv de comentat VIP mute 99h si sa vezi ca tot asa va ramane mutele deci T.C 2 war inca 1 topic ban pe forum si joc..Wink
[VIP]Axy
[VIP]Axy
VIP
VIP

Mesaje : 135
Data de inscriere : 09/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Europa

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum