4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!
4yOurs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cer ajutorul unui owner

5 participanți

In jos

Cer ajutorul unui owner Empty Cer ajutorul unui owner

Mesaj  Vevy Sam Apr 30, 2011 12:09 pm

Problema mea....esti Axy...de o saptamana nu ma lasa in pace imi da block chat si ma ameninta cu ban.
Am avut un oarecum ´´ conflict ´´ cu el dar cerandu'mi scuze, ii pusesem PUNCT.Dar azi m'a tras langa el...mi'a zis iar ca voi lua ban, deoarece as fi amenintat pe unu dintre ´´prieteni ´´ dak il pot numi asa el insusi a recunoscut ca NU ARE PRIETENI, cu ban, alaturi de CiPyLiKa(doar a zis pe chat ca'i da 99h mute respectivului nu i'a dat).Mi'a zis ca asteapta sa vina VeGaS pentru a-mi da banul si mi-a dat block chat.
Ban nu am primit, si doresc sa-mi fie scos Block Chatul si un raspuns de la un GM (nu de la axy,el probabil ma va injura) in legatura cu ´´ autoritatea lui axy ´´ .


Multumesc.


Ultima editare efectuata de catre Vevy in Dum Mai 01, 2011 6:50 am, editata de 1 ori
avatar
Vevy
User Nou
User Nou

Mesaje : 51
Data de inscriere : 07/04/2011

Sus In jos

Cer ajutorul unui owner Empty Re: Cer ajutorul unui owner

Mesaj  BaDSuRa Dum Mai 01, 2011 12:50 am

cu mine face la fel ....
BaDSuRa
BaDSuRa
User Nou
User Nou

Mesaje : 20
Data de inscriere : 14/04/2011
Varsta : 28
Localizare : Pe Luna ;x

Sus In jos

Cer ajutorul unui owner Empty Re: Cer ajutorul unui owner

Mesaj  STF Lun Mai 02, 2011 1:02 am

O SA SE ANALIZESE SITUATIA Wink SI SE VOR LUA MASURI VEVY ESTI UN TIP DE TRE...DAR SI PE AXI IL CUNOSC SI NU PREA DA EL FARA MOTIV BLOCK....SI CIPILIKA IMI E VECIN COLEG...DE LICEU ....NUSH O SA SE IA MASURI
avatar
STF
Moderator
Moderator

Mesaje : 20
Data de inscriere : 21/03/2011

Sus In jos

Cer ajutorul unui owner Empty Re: Cer ajutorul unui owner

Mesaj  BaDSuRa Lun Mai 02, 2011 2:23 am

il cunosti asa real dar nu il cunosti pe metin ... el strica tot serveru ... poti sa vezi am 100 de poze cand da mute 99h la rand ....
BaDSuRa
BaDSuRa
User Nou
User Nou

Mesaje : 20
Data de inscriere : 14/04/2011
Varsta : 28
Localizare : Pe Luna ;x

Sus In jos

Cer ajutorul unui owner Empty Re: Cer ajutorul unui owner

Mesaj  Vevy Lun Mai 02, 2011 3:14 am

STF multumesc. Si sper sa se rezolve...dak injur nu am nik impotriva sa imi dea mute. Dar doar pt ca a zis CiPyLiKa ca ii da mut 99h lu ala ca ma intarata pe mine sa'mi dea mie mute, nu cred ca e corect. Neutral
Sau ban...dak fac cv iteme modd...fur conturi...mai stiu eo pt ce se da ban nu mai comentez nimic dak imi da pt ca o merit. Dar sa'mi dea ban pt ce? ca nu tac in fatza lui? IN NICIUNCAZ NU E MOTIV PENTRU BAN, poate mute 1h 2h dar nu 99h sau permanent nici nu stiu cat mi'a dat dar asta e a 3 a zi cand nu pot vorbi. Multumesc inca odata.
avatar
Vevy
User Nou
User Nou

Mesaje : 51
Data de inscriere : 07/04/2011

Sus In jos

Cer ajutorul unui owner Empty Re: Cer ajutorul unui owner

Mesaj  BaDSuRa Lun Mai 02, 2011 3:42 am

ma ... cel mai bine ar fii sa ia axy remove pentru ca se prea ia el de parca el ar fii sefu lumii nu inteleg dc primesc mute 99h pe toate caracterele fara motiv si isi mai si bate joc de mine pe tot metinu
BaDSuRa
BaDSuRa
User Nou
User Nou

Mesaje : 20
Data de inscriere : 14/04/2011
Varsta : 28
Localizare : Pe Luna ;x

Sus In jos

Cer ajutorul unui owner Empty Re: Cer ajutorul unui owner

Mesaj  NexTFight Lun Mai 02, 2011 4:14 am

scz axy nu pot sa nu ma bag esti mult prea tare in gura si te crezi dumnezeu suparate daca vrei cum zicea si bad si vevy da mute 99h fara nici macar un motiv pt ce? ca asa i se scoala lui cred ca asta e motivu Smile) vb urat cu toti din joc sunt 100% ca din cauza lui sa stricat servaru si nu cred sincer ca se mai rezolva cat axy e in continuare vip
sa il scoata din postura asta sa vedeti ce armonie frumoasa e in metin sa ii ia vipu macar 2 zile sa stea un gm on si sa vada ce armonie frumoasa e fara el nu pot sa cred ca ii da lui vevy mute pt ca un handicapat se da drept el pe forum si il face lake serios pt ca ti-a zis lake iai dat mute ? hmm ciudat parca nu ti-ar mai fi zis nimeni ca esti lake
nu stiu ce crezi u ca inseamna lake dar iti zic io nu te omoara cuvantu asta credema
daca te facea prost,handicapat,muist,transexuat,gauzar etc mai ziceam dar pt ca te-a facut lake? hai zat serios acum asta e motiv sau e orgoliul tau? cred ca orgoliul tau Smile) io zic sa te lasi de srv asta nimeni nu te vrea basti
Mad VA MULTUMESC Mad
NexTFight
NexTFight
User Nou
User Nou

Mesaje : 6
Data de inscriere : 29/04/2011

Sus In jos

Cer ajutorul unui owner Empty Re: Cer ajutorul unui owner

Mesaj  [VIP]Axy Mar Mai 03, 2011 4:37 am

Ai zis sati raspunda un owner? iti raspunde o vipera Vip.. si in plus vam zis de n ori dc mute ce tot va Cacati pe voi? 1. Vevy mute--- jigniri nus cat iam dat , te-ai luat cu gm.. contraziceri etc, CAnd erai cu cipilika map1 si il amenitati pe juggemaut cu mute 99h fara sa faca nimik si dupa pe mene pe cont mik PE MINE va deteati smekeri? uite deaia ai mute
Iar badsura ... CAT AI PUT INJURA? sami bag , sugi, marsi, catea,caine,javra si cate ai mute pe toate CA ASA MERITI..
Iar va lamuri..
[VIP]Axy
[VIP]Axy
VIP
VIP

Mesaje : 135
Data de inscriere : 09/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Europa

Sus In jos

Cer ajutorul unui owner Empty Re: Cer ajutorul unui owner

Mesaj  BaDSuRa Mier Mai 04, 2011 1:20 am

cand am zis ew ma am screen cand ai zis ''ii dau mute ca asa vreau eu ''
BaDSuRa
BaDSuRa
User Nou
User Nou

Mesaje : 20
Data de inscriere : 14/04/2011
Varsta : 28
Localizare : Pe Luna ;x

Sus In jos

Cer ajutorul unui owner Empty Re: Cer ajutorul unui owner

Mesaj  [VIP]Axy Mier Mai 04, 2011 4:01 am

poi ma bati la cap dc? mute eu iti zic ca asa vreau eu? te faci ca nu sti ca ai injurat acuma ma sau ce ia zi ai injurat sau nu? ca daca negi sa vezi cum zbori
[VIP]Axy
[VIP]Axy
VIP
VIP

Mesaje : 135
Data de inscriere : 09/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Europa

Sus In jos

Cer ajutorul unui owner Empty Re: Cer ajutorul unui owner

Mesaj  Vevy Mier Mai 04, 2011 7:26 am

Dragutz Axy...inca 100h mute pentru? am avut 4 zile mute pt insulte am priceput...nu mai neg(mi'am indurat pedeapsa). Astea inca 100 pentru? confused zi'mi si mie motivu( nu zici pt alte insulte)zi'mi exact ce am facut sau ce am zis.
avatar
Vevy
User Nou
User Nou

Mesaje : 51
Data de inscriere : 07/04/2011

Sus In jos

Cer ajutorul unui owner Empty Re: Cer ajutorul unui owner

Mesaj  BaDSuRa Mier Mai 04, 2011 7:33 am

Dragutz Axy...inca 99h mute pentru? am avut 4 zile mute degeaba... astea 99h pentru ce?
tot degeaba?
BaDSuRa
BaDSuRa
User Nou
User Nou

Mesaje : 20
Data de inscriere : 14/04/2011
Varsta : 28
Localizare : Pe Luna ;x

Sus In jos

Cer ajutorul unui owner Empty Re: Cer ajutorul unui owner

Mesaj  [VIP]Axy Mier Mai 04, 2011 8:34 am

1. Vevy mute pt comentari la adresa mea!
2. BaDusRa pt injuraturi daca mai continuati 1 sing topic pe tema asta BAN
EU NU VAM DAT 99h vam dat 99h ONLINE nati stat voi 99h on pana acuma in NICIUN CAZ bad sura are 13 ani deci tu 14 99h on ? ... sa vad 10000+ minute?Smile) asa rpd !! nea VAM ZIS CAND IES CELE 99h ( cea ce vi la scos gm) va dau iar deci
T.C
[VIP]Axy
[VIP]Axy
VIP
VIP

Mesaje : 135
Data de inscriere : 09/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Europa

Sus In jos

Cer ajutorul unui owner Empty Re: Cer ajutorul unui owner

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum