4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!
4yOurs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Propun o chestie care tre sa cititi ca sa aflati despre ce e vorba :)

+4
Penelope
Danger
ZeroCool
sQQp
8 participanți

In jos

Propun o chestie care tre sa cititi ca sa aflati despre ce e vorba :) Empty Propun o chestie care tre sa cititi ca sa aflati despre ce e vorba :)

Mesaj  sQQp Sam Apr 23, 2011 5:35 am

Deci pe metin 2 united o comunitate extrem de populata este un inel auriu in care daca dai clik pe el din map 1 sau map 2 te duce oriunde ( oriunde din optiunile care le ai la teleporter + V2 ) si daca esti in alta mapa cum ar vi desert ai optiune de map unu sau map 2 ... ar fi ideal acest inel Smile cheers
sQQp
sQQp
User Nou
User Nou

Mesaje : 37
Data de inscriere : 22/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Propun o chestie care tre sa cititi ca sa aflati despre ce e vorba :) Empty Re: Propun o chestie care tre sa cititi ca sa aflati despre ce e vorba :)

Mesaj  ZeroCool Sam Apr 23, 2011 7:10 am

ar fi...dar daca se baga sa fie oleak mai scump......ca asa si-l ia orcine...minim 500kk
....
ZeroCool
ZeroCool
Designer
Designer

Mesaje : 152
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : In spatele tau!

Sus In jos

Propun o chestie care tre sa cititi ca sa aflati despre ce e vorba :) Empty Re: Propun o chestie care tre sa cititi ca sa aflati despre ce e vorba :)

Mesaj  sQQp Sam Apr 23, 2011 10:12 am

se fac usor banii pe server ce naibii laso sa fie ieftina
sQQp
sQQp
User Nou
User Nou

Mesaje : 37
Data de inscriere : 22/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Propun o chestie care tre sa cititi ca sa aflati despre ce e vorba :) Empty Re: Propun o chestie care tre sa cititi ca sa aflati despre ce e vorba :)

Mesaj  ZeroCool Sam Apr 23, 2011 11:38 am

pai tocami u ai zis ca se fac usor asa ca.....dar in fine sa isi spuna si Cosmy parerea ... fara sa ne certam
ZeroCool
ZeroCool
Designer
Designer

Mesaje : 152
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : In spatele tau!

Sus In jos

Propun o chestie care tre sa cititi ca sa aflati despre ce e vorba :) Empty Re: Propun o chestie care tre sa cititi ca sa aflati despre ce e vorba :)

Mesaj  Danger Sam Apr 23, 2011 10:13 pm

buna ideea...dar mai bine sa fie gratis deoarece nu iti da iteme sau chestii de genu asta,doar te teleporteaza in mapa in care ai nevoie...
Danger
Danger
User Nou
User Nou

Mesaje : 184
Data de inscriere : 22/04/2011

Sus In jos

Propun o chestie care tre sa cititi ca sa aflati despre ce e vorba :) Empty Re: Propun o chestie care tre sa cititi ca sa aflati despre ce e vorba :)

Mesaj  Penelope Sam Apr 23, 2011 10:34 pm

Eu nu am auzit de acest inel ! Dar suna bine ... se poate recupera mult timp pe care il pierzi mergand dintr-o parte-n alta Smile bounce
Penelope
Penelope
User Nou
User Nou

Mesaje : 24
Data de inscriere : 22/04/2011
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Propun o chestie care tre sa cititi ca sa aflati despre ce e vorba :) Empty Re: Propun o chestie care tre sa cititi ca sa aflati despre ce e vorba :)

Mesaj  Aysha<3 Sam Apr 23, 2011 11:20 pm

Pro pentru inel!..
avatar
Aysha<3
Helper
Helper

Mesaje : 144
Data de inscriere : 01/04/2011
Varsta : 37
Localizare : Oregon

Sus In jos

Propun o chestie care tre sa cititi ca sa aflati despre ce e vorba :) Empty Nui o idee rea dar nu trebuie sa fie skumpa !!!

Mesaj  Terro Dum Apr 24, 2011 5:01 am

Ar fii bine sa fie ieftin inelul si totusi exista scrool deci nu prea are rost .. imi pare rau dar este o idde PROASTA.. :!!!
Terro
Terro
User Nou
User Nou

Mesaje : 13
Data de inscriere : 22/04/2011

Sus In jos

Propun o chestie care tre sa cititi ca sa aflati despre ce e vorba :) Empty Re: Propun o chestie care tre sa cititi ca sa aflati despre ce e vorba :)

Mesaj  MisterDDDy Dum Apr 24, 2011 5:54 am

Contra a fost si ideea cu teleporteru si nu s-a pus in practica deci e bne asa cum e cu scrool!!!
MisterDDDy
MisterDDDy
User Nou
User Nou

Mesaje : 53
Data de inscriere : 16/04/2011
Varsta : 29
Localizare : Buzau

Sus In jos

Propun o chestie care tre sa cititi ca sa aflati despre ce e vorba :) Empty Re: Propun o chestie care tre sa cititi ca sa aflati despre ce e vorba :)

Mesaj  [VIP]Axy Vin Apr 29, 2011 2:46 am

Este o ideie mai asa cu subiect, dar aveti asa NUMITITUL ScRoL la ce va trb inel >? vrei map2? fa-ti scrol.. nai? atunci pe jos

T.C
[VIP]Axy
[VIP]Axy
VIP
VIP

Mesaje : 135
Data de inscriere : 09/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Europa

Sus In jos

Propun o chestie care tre sa cititi ca sa aflati despre ce e vorba :) Empty Re: Propun o chestie care tre sa cititi ca sa aflati despre ce e vorba :)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum