4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!
4yOurs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CONT 4YOURSMT2 DE LVL 90 (WAR) GRATIS

3 participanți

In jos

CONT 4YOURSMT2 DE LVL 90 (WAR) GRATIS Empty CONT 4YOURSMT2 DE LVL 90 (WAR) GRATIS

Mesaj  alexealexy Joi Apr 21, 2011 5:41 am

Contu -->alexealexy
Pass---->alex6991

alexealexy
alexealexy
User Nou
User Nou

Mesaje : 4
Data de inscriere : 21/04/2011

Sus In jos

CONT 4YOURSMT2 DE LVL 90 (WAR) GRATIS Empty Re: CONT 4YOURSMT2 DE LVL 90 (WAR) GRATIS

Mesaj  MisterDDDy Joi Apr 21, 2011 6:01 am

Mare inginerie daca ti s-au furat itm astepti sa ti le bage altu , apoi tu repede schimbi e-malilu si parola si gata te-ai facut si cu itm, o sa fi fericit Smile),asa ca nu intrati pe cont doar daca nu vreti sa il luati de bibelou!!!
MisterDDDy
MisterDDDy
User Nou
User Nou

Mesaje : 53
Data de inscriere : 16/04/2011
Varsta : 29
Localizare : Buzau

Sus In jos

CONT 4YOURSMT2 DE LVL 90 (WAR) GRATIS Empty Re: CONT 4YOURSMT2 DE LVL 90 (WAR) GRATIS

Mesaj  Aysha<3 Joi Apr 21, 2011 6:40 am

Dddy si tu crezi ca el va mai juca ?!
Deodata ce ti-a luat tot ...
Incepe alt joc.
avatar
Aysha<3
Helper
Helper

Mesaje : 144
Data de inscriere : 01/04/2011
Varsta : 37
Localizare : Oregon

Sus In jos

CONT 4YOURSMT2 DE LVL 90 (WAR) GRATIS Empty Re: CONT 4YOURSMT2 DE LVL 90 (WAR) GRATIS

Mesaj  MisterDDDy Joi Apr 21, 2011 6:56 am

Normal ca asa cred,dar asta e parearea mea daca cineva vrea sa joace pe el sa joace!
MisterDDDy
MisterDDDy
User Nou
User Nou

Mesaje : 53
Data de inscriere : 16/04/2011
Varsta : 29
Localizare : Buzau

Sus In jos

CONT 4YOURSMT2 DE LVL 90 (WAR) GRATIS Empty Re: CONT 4YOURSMT2 DE LVL 90 (WAR) GRATIS

Mesaj  alexealexy Joi Apr 21, 2011 7:56 am

MisterDDDy a scris:Mare inginerie daca ti s-au furat itm astepti sa ti le bage altu , apoi tu repede schimbi e-malilu si parola si gata te-ai facut si cu itm, o sa fi fericit Smile),asa ca nu intrati pe cont doar daca nu vreti sa il luati de bibelou!!!

BAI MISTERE..... IO MA PISH PE EL DE CONT IO NUL MAI FOLOSESC LA CE?? CA AM INCERCAT SA SCHIMB PASS SI NU MERGE.... OK???

ASA CA PE DEGEABA MAI JOC PE EL DACA Axy STI PAROLA IO POT SA FAC UN ITEM NOU DA EL POATE SAL IA..... ASA CA MAI INVATA SI TU MATEMATICA BAI BAIETE SI MAI GANDESTE SI TU INAINTE SA SCRII CEVA....

INCA UN PLUS.. OK AS SCHIMBA PAROLA DA???? DA ACUM CE FAC STAU SA INCEP DE LA CAPAT CU TOATE ITEMELE SA LE FAC CA PROST DIN NOU?? PLUS CA IO PE CONTU ALA AVEAM CAM 4400 MIN ASA CA.....?? MAI IMI PIERD IO TOT ATAT TIMP SA FAC VRO 2 ITEME??? ASA CA DACA MAI AI CEVA DE COMENTAT MAI BINE TACI!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
alexealexy
alexealexy
User Nou
User Nou

Mesaje : 4
Data de inscriere : 21/04/2011

Sus In jos

CONT 4YOURSMT2 DE LVL 90 (WAR) GRATIS Empty Re: CONT 4YOURSMT2 DE LVL 90 (WAR) GRATIS

Mesaj  MisterDDDy Joi Apr 21, 2011 6:33 pm

Ba Smile))))))) smechere odata ce ai dat contu p forum poate sa il ia oricine ma::poate sa il stie 3 palyeri, si apropo dece l-ai mai pus ma pe forum daca site axy contu...sa il stie si alti...Si ia raspundemi si mie la intrebarea asta ma : -la ce ii foloseste cuiva contu daca il stie tot metinu??(si nu merge sa schimbi parola)?????
MisterDDDy
MisterDDDy
User Nou
User Nou

Mesaje : 53
Data de inscriere : 16/04/2011
Varsta : 29
Localizare : Buzau

Sus In jos

CONT 4YOURSMT2 DE LVL 90 (WAR) GRATIS Empty Re: CONT 4YOURSMT2 DE LVL 90 (WAR) GRATIS

Mesaj  alexealexy Vin Apr 22, 2011 3:14 am

MisterDDDy a scris:Ba Smile))))))) smechere odata ce ai dat contu p forum poate sa il ia oricine ma::poate sa il stie 3 palyeri, si apropo dece l-ai mai pus ma pe forum daca site |VIP||Axy contu...sa il stie si alti...Si ia raspundemi si mie la intrebarea asta ma : -la ce ii foloseste cuiva contu daca il stie tot metinu??(si nu merge sa schimbi parola)?????


Ba... Smechere Smile) lam pus pentru ca pe Admini ii doare in cur de ce se intampla cu contu cuiva..adica nu sa facut nimica pana acum si nici nu o sa se faca..+ ca contu de aia lam pus pe forum .... pentu ca nu o sa se faca NIMICA Impotriva falsului |VIP||Axy (TIAM VAZUT POZA) ASA CA IMI CER SCUZE ADEVARATULUI GM [VIP]Axy..
alexealexy
alexealexy
User Nou
User Nou

Mesaje : 4
Data de inscriere : 21/04/2011

Sus In jos

CONT 4YOURSMT2 DE LVL 90 (WAR) GRATIS Empty Re: CONT 4YOURSMT2 DE LVL 90 (WAR) GRATIS

Mesaj  Aysha<3 Vin Apr 22, 2011 7:40 am

Rautaciosi mai sunteti..
avatar
Aysha<3
Helper
Helper

Mesaje : 144
Data de inscriere : 01/04/2011
Varsta : 37
Localizare : Oregon

Sus In jos

CONT 4YOURSMT2 DE LVL 90 (WAR) GRATIS Empty Re: CONT 4YOURSMT2 DE LVL 90 (WAR) GRATIS

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum