4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!
4yOurs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

|VIP||Axy

4 participanți

In jos

|VIP||Axy  Empty |VIP||Axy

Mesaj  h3r0 Joi Apr 21, 2011 6:33 am

MisterDDDy a scris:Contra Fara Dovezi nu faci nimik!


U nu te baga deoarece are dreptate azi si mie axy mia zis la fel pe ninja DrMo dar nu eram eu pe cont ci soramea eu nu am ajuns sa intru de la internet sa vb cu el si cand iam dat PM "teleporteazama la tine" nici macar nu a mai scos un cuvant deci nu trebuie dovezi dovada este ca axy are mai multe reclamatii de la jucatori
h3r0
h3r0
User Nou
User Nou

Mesaje : 32
Data de inscriere : 28/03/2011

Sus In jos

|VIP||Axy  Empty Re: |VIP||Axy

Mesaj  MisterDDDy Joi Apr 21, 2011 7:03 am

h3r0 a scris:
MisterDDDy a scris:Contra Fara Dovezi nu faci nimik!


U nu te baga deoarece are dreptate azi si mie axy mia zis la fel pe ninja DrMo dar nu eram eu pe cont ci soramea eu nu am ajuns sa intru de la internet sa vb cu el si cand iam dat PM "teleporteazama la tine" nici macar nu a mai scos un cuvant deci nu trebuie dovezi dovada este ca axy are mai multe reclamatii de la jucatori

Auzi ma h3r0 tu crezi ca e forumu tau si faci ce vrei,in + eu mi-am spus parerea,nuhu cu ce te-a deranjat pe tne...da asta e ! What a Face What a Face
MisterDDDy
MisterDDDy
User Nou
User Nou

Mesaje : 53
Data de inscriere : 16/04/2011
Varsta : 29
Localizare : Buzau

Sus In jos

|VIP||Axy  Empty Re: |VIP||Axy

Mesaj  h3r0 Joi Apr 21, 2011 7:30 am

nu cred ca e forumul meu dar daca asta este adevarul despre axy nai de ce da contra;) si nu sunt singurul patit de asta ci si soramea tot azi a patito cu el + a avertizato cu ban ca a venit langa el sa ii zica ca unu are cod si ia dat mute 23h e poza pe forum pusa de un prieten Wink TIE TI-AR CONVENI?
h3r0
h3r0
User Nou
User Nou

Mesaje : 32
Data de inscriere : 28/03/2011

Sus In jos

|VIP||Axy  Empty .....

Mesaj  alexealexy Joi Apr 21, 2011 7:48 am

MisterDDDy a scris:Contra Fara Dovezi nu faci nimik!

Da ma Mister.. Nam dovezi..... Pentru ca nu am considerat necesar... Pentru ca io il stiam ca e GM si mam gandit ca la pus VEGAS.... Pentru ca am auzit ca au disparut cateva arme de GM...si la pus pe el sa verifice playeri...
Asa ca , CREZI ce vrei tu... Da nu toti au parerea ta....
alexealexy
alexealexy
User Nou
User Nou

Mesaje : 4
Data de inscriere : 21/04/2011

Sus In jos

|VIP||Axy  Empty Re: |VIP||Axy

Mesaj  MisterDDDy Joi Apr 21, 2011 6:17 pm

h3r0 a scris:nu cred ca e forumul meu dar daca asta este adevarul despre axy nai de ce da contra;) si nu sunt singurul patit de asta ci si soramea tot azi a patito cu el + a avertizato cu ban ca a venit langa el sa ii zica ca unu are cod si ia dat mute 23h e poza pe forum pusa de un prieten Wink TIE TI-AR CONVENI?


Si ce ma io nu am patito cu cipylik si nu ia facut nimeni nimik,si am avut si screen deci asta e.
MisterDDDy
MisterDDDy
User Nou
User Nou

Mesaje : 53
Data de inscriere : 16/04/2011
Varsta : 29
Localizare : Buzau

Sus In jos

|VIP||Axy  Empty Re: |VIP||Axy

Mesaj  [VIP]Axy Joi Apr 21, 2011 10:07 pm

Ba esti prost ala care ti-a cerut contu e lVIPlAxy trb sa va spuna omu nu are gm sus nu-i dai contu SUNTETI COMPACI!!!


T.C
[VIP]Axy
[VIP]Axy
VIP
VIP

Mesaje : 135
Data de inscriere : 09/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Europa

Sus In jos

|VIP||Axy  Empty Re: |VIP||Axy

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum