4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!
4yOurs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

HELP ME CINE VA :|:| CARACTER BLOCAt

5 participanți

In jos

HELP ME  CINE VA :|:| CARACTER BLOCAt Empty HELP ME CINE VA :|:| CARACTER BLOCAt

Mesaj  Darkky Mar Apr 05, 2011 5:16 am

Buna Smile vreau sa spun si eu ca mi sa blocat caracteru in v4 Neutral....
Ma poate ajuta careva?ORICE GM ORICINE sa implementeze in sv v4 pls Neutral pun pariu ca nu e doar contul meu blocat orice gm pls deblocatimi contu Neutral.......
avatar
Darkky
User Nou
User Nou

Mesaje : 3
Data de inscriere : 04/04/2011

Sus In jos

HELP ME  CINE VA :|:| CARACTER BLOCAt Empty Re: HELP ME CINE VA :|:| CARACTER BLOCAt

Mesaj  VirgilD Mar Apr 05, 2011 6:47 am

Darkky a scris:Buna Smile vreau sa spun si eu ca mi sa blocat caracteru in v4 Neutral....
Ma poate ajuta careva?ORICE GM ORICINE sa implementeze in sv v4 pls Neutral pun pariu ca nu e doar contul meu blocat orice gm pls deblocatimi contu Neutral.......
schimba clientu`l....sau dai pe Metin2 Event te duci mapa de event...apoi mai dai odata pe ea si te da map1 -.^
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

HELP ME  CINE VA :|:| CARACTER BLOCAt Empty Re: HELP ME CINE VA :|:| CARACTER BLOCAt

Mesaj  ZeroCool Mar Apr 05, 2011 8:10 am

sau daca ai clientul vechi....iti trebuie cel nou pt a putea iesi din V4 si nu ai postat unde trebuie
ZeroCool
ZeroCool
Designer
Designer

Mesaje : 152
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : In spatele tau!

Sus In jos

HELP ME  CINE VA :|:| CARACTER BLOCAt Empty Re: HELP ME CINE VA :|:| CARACTER BLOCAt

Mesaj  BasKet Mar Apr 05, 2011 8:44 am

Client vechi ( 2009 sau chiar mai vechi ) are un bug in v3-v4 ori nu se vad moobi ori se intampla ce ai patit si tu....
Poti folosi urmatoarele cliente: cel al lui laryx v2.0 sau v3.0 ( sunt pe 4metin) sau clientul lui k1ddu
BasKet
BasKet
User Nou
User Nou

Mesaje : 369
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 27
Localizare : bucharestu sau in Varna cateodata

Sus In jos

HELP ME  CINE VA :|:| CARACTER BLOCAt Empty Re: HELP ME CINE VA :|:| CARACTER BLOCAt

Mesaj  K0LL Mar Apr 12, 2011 9:45 am

apeasa CTRL si dute la scrisul ala
K0LL
K0LL
User Nou
User Nou

Mesaje : 139
Data de inscriere : 12/04/2011

Sus In jos

HELP ME  CINE VA :|:| CARACTER BLOCAt Empty Re: HELP ME CINE VA :|:| CARACTER BLOCAt

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum