4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4yOurs
Bun venit pe 4yOursMt2!
Acesta este cel mai tare server din Romania!
Va rugam sa va inregistrati

Multumim!
4yOurs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[MOD]STF ,[VIP]Axy Gm-i exemplari pt toata lumea:))

5 participanți

In jos

[MOD]STF ,[VIP]Axy Gm-i exemplari pt toata lumea:)) Empty [MOD]STF ,[VIP]Axy Gm-i exemplari pt toata lumea:))

Mesaj  RinSeN Dum Apr 03, 2011 3:51 am

Sa incep mai intai cu STF,in primu rand mio dat ban pe motiv ITEME MODATE dupa cum mio zis FasionNinja,dupa eu nici nu am fost on cand o spus sa ii dau itemele (tot de la fasioninja stiu asta) si in al 3-lea rand nare dovada ca am iteme modate ,pararea mea este ca o incercat o faza clasica,sa gaseasca un moment al zilei in care nu is on si sa "strige" dupa mn si eu nu puteam sa apar (evident pt ca nu stiam ca sunt strigat de un GM) era motivu perfect sa imi deie ban ,el are ceva cu mn inca de cand joc pe server...vreau ca VeGaS sa faca ceva ca nu vreau sa stau cu contu banat ca imi place server,dar daca nam sansa de unban atunci pot zice :PAPA 4yoursmt2 si un salut special pt STF

Acum urmeaza Axy: ok deci dupa ce am luat ban pe cont am intrat pe alt cont sa aflu desigur de ce mi blocat contu principal.... am dat PM la toti GM-i si doar axy era on lam intrebat frumos : "Sal ,am si eu o intrebare,nu sti de ce am luat ban pe RinSeN?" si haideti sa vedeti raspunsu: https://2img.net/r/ihimizer/i/axyvbfrumos.png/
RinSeN
RinSeN
User Nou
User Nou

Mesaje : 34
Data de inscriere : 26/03/2011
Varsta : 29
Localizare : Cluj

Sus In jos

[MOD]STF ,[VIP]Axy Gm-i exemplari pt toata lumea:)) Empty Re: [MOD]STF ,[VIP]Axy Gm-i exemplari pt toata lumea:))

Mesaj  BasKet Dum Apr 03, 2011 7:52 am

Mie unul , Axy mi-a vorbit frumos cand i-am spus de cont pe metin2ro.....
BasKet
BasKet
User Nou
User Nou

Mesaje : 369
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 27
Localizare : bucharestu sau in Varna cateodata

Sus In jos

[MOD]STF ,[VIP]Axy Gm-i exemplari pt toata lumea:)) Empty Re: [MOD]STF ,[VIP]Axy Gm-i exemplari pt toata lumea:))

Mesaj  RinSeN Lun Apr 04, 2011 12:56 am

mda cant ii spui de RO sigur ca vb frumos,daca as veni la el cu vorbele astea : ma uite am un cont pe RO de lvl 80 si vreau sa il dau pe iteme aici!
vezi de indata ce fain ar vorbi si cu mine...
RinSeN
RinSeN
User Nou
User Nou

Mesaje : 34
Data de inscriere : 26/03/2011
Varsta : 29
Localizare : Cluj

Sus In jos

[MOD]STF ,[VIP]Axy Gm-i exemplari pt toata lumea:)) Empty Re: [MOD]STF ,[VIP]Axy Gm-i exemplari pt toata lumea:))

Mesaj  BasKet Lun Apr 04, 2011 4:22 am

pacat ca n-am print sa il pun sa vezi cum vorbise Smile) ceva gen : scuze nu am timp, dar daca e ceva te anunt si iti dau ceva iteme aici, daca vrei
ceva in genul frazei de mai sus ^_^
BasKet
BasKet
User Nou
User Nou

Mesaje : 369
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 27
Localizare : bucharestu sau in Varna cateodata

Sus In jos

[MOD]STF ,[VIP]Axy Gm-i exemplari pt toata lumea:)) Empty Re: [MOD]STF ,[VIP]Axy Gm-i exemplari pt toata lumea:))

Mesaj  RinSeN Lun Apr 04, 2011 6:52 am

frate cum tiam spus,daca e vorba de iteme RO sau ceva de intra in avantaju lui vezi cum vorbeste cu tine ca si cum ai fi basescu ba... dar eu ce am de oferit pt el?eventual o cafteala la fosta lui breasla in rest nimic
RinSeN
RinSeN
User Nou
User Nou

Mesaje : 34
Data de inscriere : 26/03/2011
Varsta : 29
Localizare : Cluj

Sus In jos

[MOD]STF ,[VIP]Axy Gm-i exemplari pt toata lumea:)) Empty Re: [MOD]STF ,[VIP]Axy Gm-i exemplari pt toata lumea:))

Mesaj  BasKet Lun Apr 04, 2011 7:58 am

STF nu prea le are cu RO din cate am vazut, Axy insa le are...
Deci a facut odata un anunt de genul: Dau iteme aici pe cont war lvl 30 minim...
BasKet
BasKet
User Nou
User Nou

Mesaje : 369
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 27
Localizare : bucharestu sau in Varna cateodata

Sus In jos

[MOD]STF ,[VIP]Axy Gm-i exemplari pt toata lumea:)) Empty Re: [MOD]STF ,[VIP]Axy Gm-i exemplari pt toata lumea:))

Mesaj  ZeroCool Mar Apr 05, 2011 7:54 am

pe sv asta sa dat GM de pomana numai celor care au donat si chestii....aici gm nu este interesat de playeri sau de cei din jurul lui....pacat de srv..ca daca s-ar lua masuri mai drastice ar fi o oridne pe srv....de nu ai vedea scrisa nici o injuratura....cum am mai spus ......

PACAT DE SRV!

.......sper sa nu se supere nimeni pt ce am spus mai sus...dar asta e adevaru dupa parerea mea
ZeroCool
ZeroCool
Designer
Designer

Mesaje : 152
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : In spatele tau!

Sus In jos

[MOD]STF ,[VIP]Axy Gm-i exemplari pt toata lumea:)) Empty Re: [MOD]STF ,[VIP]Axy Gm-i exemplari pt toata lumea:))

Mesaj  VirgilD Mar Apr 05, 2011 9:09 am

ZeroCool a scris:pe sv asta sa dat GM de pomana numai celor care au donat si chestii....aici gm nu este interesat de playeri sau de cei din jurul lui....pacat de srv..ca daca s-ar lua masuri mai drastice ar fi o oridne pe srv....de nu ai vedea scrisa nici o injuratura....cum am mai spus ......

PACAT DE SRV!

.......sper sa nu se supere nimeni pt ce am spus mai sus...dar asta e adevaru dupa parerea mea
thumbs up !


VeGaS...am mai avut noi o discutie pe tema asta cu GM/MOD absolut incompetenti >.<

Oficial transmit catre staff : Ar trebuii sa fiti si voi mai mult on! (catre Cosmy si Vegas)
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

[MOD]STF ,[VIP]Axy Gm-i exemplari pt toata lumea:)) Empty Re: [MOD]STF ,[VIP]Axy Gm-i exemplari pt toata lumea:))

Mesaj  RinSeN Mar Apr 05, 2011 6:01 pm

Virgil aici este o problema la care nu cred ca ma poti contrazice,Cosym si VeGaS o facut serveru asta doar ca asa aiba iteme pe RO ,observi ca de cand so dat RR la conturi aproape nici nu mai is on astia 2 din cazua ca si-au facut iteme destule pe ro... ca si [OWN2]Dani ala intra din an in pasti sa zicem cand are nevoie de ceva pe pegasus una 2 intra pe server dar daca vreun jucator are nevoie de assistenta sau de ajutor nici un owner nu ii on,ii DOARE UNDEVA de server asta ii server facut ca pentru profitul pe RO nu pentru altceva... pacat de el ca ii destul de fain
RinSeN
RinSeN
User Nou
User Nou

Mesaje : 34
Data de inscriere : 26/03/2011
Varsta : 29
Localizare : Cluj

Sus In jos

[MOD]STF ,[VIP]Axy Gm-i exemplari pt toata lumea:)) Empty Re: [MOD]STF ,[VIP]Axy Gm-i exemplari pt toata lumea:))

Mesaj  VirgilD Mar Apr 05, 2011 9:45 pm

RinSeN a scris:Virgil aici este o problema la care nu cred ca ma poti contrazice,Cosym si VeGaS o facut serveru asta doar ca asa aiba iteme pe RO ,observi ca de cand so dat RR la conturi aproape nici nu mai is on astia 2 din cazua ca si-au facut iteme destule pe ro... ca si [OWN2]Dani ala intra din an in pasti sa zicem cand are nevoie de ceva pe pegasus una 2 intra pe server dar daca vreun jucator are nevoie de assistenta sau de ajutor nici un owner nu ii on,ii DOARE UNDEVA de server asta ii server facut ca pentru profitul pe RO nu pentru altceva... pacat de el ca ii destul de fain
Thumbs UP ..

Stiu man...stiu decand am vazut anunturile Smile dar asta e...un server privat in romania de metin care nu era pe profit a fost metin2zone (primu`l metin cu lvl) so...;-)

Dar asta e...trebuie sa vedem asta cu ochii deschisi Razz
VirgilD
VirgilD
Moderator
Moderator

Mesaje : 230
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

[MOD]STF ,[VIP]Axy Gm-i exemplari pt toata lumea:)) Empty Re: [MOD]STF ,[VIP]Axy Gm-i exemplari pt toata lumea:))

Mesaj  RinSeN Mar Apr 05, 2011 10:25 pm

mda daca sar ocupa de serveru asta ca si de GX sa zicem ar fi deja un server extrem de frumos si eu as fi avut unban de mult,da vad ca aici Owneri nu se uita pe forum doar daca donezi ca sa se uite..
RinSeN
RinSeN
User Nou
User Nou

Mesaje : 34
Data de inscriere : 26/03/2011
Varsta : 29
Localizare : Cluj

Sus In jos

[MOD]STF ,[VIP]Axy Gm-i exemplari pt toata lumea:)) Empty FITI ATENTI!!!!!! by [MOD]STF

Mesaj  STF Joi Apr 07, 2011 6:21 am

BAI MUCOSILOR DACA AS FI IN LOCU VOSTRU AS TACE SA STITI 1 LA MANA RINSEN DECATE ORI ITI CEREAM ITEMELE MODATE IESEAI INTRUNA NU E ASA ? 2 LA MANA CAND MI LEAI DAT MIAI DAT LA POISONURI SI SETURI MODATE DE MA INCHINAM! 3 LA MANA ESTI UN MUCOS!!! DACA NU ERA OWN2 DANI NU MAI JUCATI METIN PT VOI ASTIA MAI NOOBI SV-URLUI OWN2 DANI PLATESTE HOSTU FARA CARE VA MAI JUCATI CU PUTA IN TZARANA SA STITI SI CU ASTEA TOPIC INCHIS
avatar
STF
Moderator
Moderator

Mesaje : 20
Data de inscriere : 21/03/2011

Sus In jos

[MOD]STF ,[VIP]Axy Gm-i exemplari pt toata lumea:)) Empty Re: [MOD]STF ,[VIP]Axy Gm-i exemplari pt toata lumea:))

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum